Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Keşke Dağılmasaydı Dediğimiz Gruplar

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Öncelikle merhaba
Hadi yeni gruplardan çıkalım da biraz eskilere gidelim.Eskiden dinlediğiniz veya daha yeni keşfettiğiniz eski gruplardan keşke dağılmasaydı dediğiniz var mı?
Bence Nu'est ve My name bu ikisine yazık oldu.Unuttuklarım olabilir ^^
Ne kadar stanlemesem de Gfriend en parlak zamanlarında dağıldı diye düşünüyorum. 2ne1'da çok güçlü bir kadın grubuydu onlarda devam edebilirdi.

Fuse0nfverse

Trainee
Tepki
275
Öncelikle merhaba
Hadi yeni gruplardan çıkalım da biraz eskilere gidelim.Eskiden dinlediğiniz veya daha yeni keşfettiğiniz eski gruplardan keşke dağılmasaydı dediğiniz var mı?
Bence Nu'est ve My name bu ikisine yazık oldu.Unuttuklarım olabilir ^^
İlk fandomuna girdigim grup Nuest
Hiçbir zaman bir daha bu kadar baglanamayacagim kız grubu İzone
Diskografisini hayran kaldığım Gfriend
Sektör yüzlerine gülmemiş olsada hep sevdiğim KNK ve İmfact

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
Tvxq, fx, wanna one, bap, ss501 (gerçi ss501 dağılmadı sanırım ama kim hyun joong un skandalı çıktı ayrıldı falan grup faaliyet göstermiyor. Keşke uzun yıllardır aralıksız faaliyet gösteren bir grup olsaydı ve hala aynı üyelerle dinliyor olsaydık)
Dağılma değil ama keşke hoya, infinite'den ayrılmasaydı. keşke sungmin de super junior'dan ayrılmasaydı.

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Çoğu 2. Jen grupları diyebilirim.

Tepki
1,362
SS501 ( Tabi Kim Hyun Joong'un olayları olmasaydı), CClown, 2NE1, Miss A, TVXQ, pek dinlemezdim ama f(x) (kız kardeşim çok severdi bu grubu)

Tepki
1,362
Kız arkadaşını hamileyken darp ettiği gibi olayları vardı. Bir çocukları oldu, bir sürü davalar döndü. En sonunda ne oldu tam bilmiyorum ama ikisi de anladığım kadarıyla berbat şeyler yapmışlar. Maalesef gruptaki biasım oydu ve o olaylardan sonra asla hiçbir şeyini takip etmedim. Kadının abarttığı iddialar varsa da adam tamamen suçsuz da değil.

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
4MINUTE, B2ST (tam dağılmış sayılmazlar ama Hyunseung'ım ayrıldıktan sonra benim için dağılmış kadar oldular 🥺 ), 2NE1, JBJ.