Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop Aleminde Gördüğünüz En Saçma Linçler?

digustingshaat

Trainee
Tepki
196
Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,431
2PM Wooyoung'ın, ATEEZ fanları tarafından "Adını değiştir" linci. Kendi gruplarında Wooyoung ismiyle bir üye var diye.
Chae Hyungwon'un saçını perma yaptırması üzerine "Taehyung'dan çaldı" gerekçeleriyle ARMYlerin linci
Oprah Winfrey Omg GIF

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,105
the boyzun başkalarının skandalından bile linç yemesi 2. bir chen diyebiliriz

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,105
Klasik bir Enhypen linci aslında 😀🔫

Bilmeyenler için söyleyeyim; Enhypen dünya turunu bitirdikten sonra canlı yayın açıp kutlama yaptılar. E tabii masada da pasta var .
Sunoo mumu üfleyecekti ve Ni-ki o sıra eliyle mumu söndürmeyi denedi . Söndü de . Tüm üyeler şok tabii . Sonra güldüler ettiler . Mum tekrar yakıldı ve Sunoo üfledi.

Bazı beynini kullanamayan, hayatta tek yaptıkları idollere nefret etmek olan kişiler Nİ-Kİ SUNOONUN DOĞUM GÜNÜ PASTASINI NASİL ÜFLER??? diye lincledi. Sunoo'nun doğum günü bile değildi. Arkada koskoca manifesto world tour yazıyordu. sunoo hakkında tek bir şey bile bildikleri yoktu ama Ni-ki'ye saldıracaklar ya

Çocuğa şeytan dediler Şeytan! Sadece bir mum üfledi diye.

Video da burda

Sinir krizi geçirdik yeminle
e ben bu videoyu izlemiştim linç edilme konusunun açılabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi
Shocked Oh No GIF by Yêu Lu

Konu Sahibi
kaorii

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,431
Jonghyun Kore hükümetinin rahatlama kadınları (bu şekilde tabir etmek istemiyorum ama yerine ne diyebilirim bilmiyorum...) ile ilgili politikasını eleştirdiği için linçlenmişti ve gördüğüm en saçma linçlerden biriydi.
Kesinlikle çok saçma bir linçti, hak etmemişti. Jonghyun çok başka biriydi, diğer birçok idolün aksine bilinçli, duyarlı ve cesur biriydi.

I Love Him Acm Awards GIF by Academy of Country Music Awards