Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Kpss Çalışan/Çalışacak/Çalışmış Olanlara Soru

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Sizce Youtube da hangi ders hangi hocadan dinlenmeli?

Ben coğrafyayı Engin Eraydın'dan,
Vatandaşlığı Emrah Vahap'tan dinleyeceğim kesin. Daha önce onlardan çalıştım memnunum.
Tarih'i Aydın Yüce ve Mehmet Celal'den dinlemegi düşünüyorum. Zaten genel tekrar videolarını izleyeceğim o yüzden 2 hocanın da genel tekrarını izlerim diye plan yaptım ama duruma göre değişebilir.
Matematik ilk defa dinleyeceğim. Mehmet Bilge Yıldız'ın iyi olduğunu duydum. Ondan dinlemeyi düşünüyorum.(Matematiği kötü olan biri için başka hoca önerilerine de açığım) Ama Türkçe de kararsız kaldım.
Aker Kartal'ı önerenler var ama ablam onun için çok uzatıyor, espri yapmak için uğraşıyor falan dedi. O kafamı karıştırdı. Öznur Saat daha iyi dedi. Ben de burada sormak istedim. Bütün dersler için hangi hocalardan dinlerken konuları daha iyi anlıyorsunuz? Özellikle Türkçe için hoca önerisine ihtiyacım var.

romo

Trainee
Tepki
217
Benim daha 2 senem var ama öneriler için sağ ol. Sana bol şans✊🏻

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Sizce Youtube da hangi ders hangi hocadan dinlenmeli?

Ben coğrafyayı Engin Eraydın'dan,
Vatandaşlığı Emrah Vahap'tan dinleyeceğim kesin. Daha önce onlardan çalıştım memnunum.
Tarih'i Aydın Yüce ve Mehmet Celal'den dinlemegi düşünüyorum. Zaten genel tekrar videolarını izleyeceğim o yüzden 2 hocanın da genel tekrarını izlerim diye plan yaptım ama duruma göre değişebilir.
Matematik ilk defa dinleyeceğim. Mehmet Bilge Yıldız'ın iyi olduğunu duydum. Ondan dinlemeyi düşünüyorum.(Matematiği kötü olan biri için başka hoca önerilerine de açığım) Ama Türkçe de kararsız kaldım.
Aker Kartal'ı önerenler var ama ablam onun için çok uzatıyor, espri yapmak için uğraşıyor falan dedi. O kafamı karıştırdı. Öznur Saat daha iyi dedi. Ben de burada sormak istedim. Bütün dersler için hangi hocalardan dinlerken konuları daha iyi anlıyorsunuz? Özellikle Türkçe için hoca önerisine ihtiyacım var.
Aker kartal sozel mantigin ustasidir o zaman onu sadece sozel mantik icin dinlersin 4 sorun garanti olur

romo

Trainee
Tepki
217
Benim biraz konuyla alakasız olacak ama ne zaman çalışmaya başlamalı kpss’ye?
ben öğretmenlik 3.sınıfım bu sene. 4.sınıftaki biraz yükümü hafifletmek için fazla ders almayı planlıyorum. yine de ufaktan çalışacağım ve 3.sınıf sonunda da sınava gireceğim planım o yönde. 4.sınıftaki ders yüküm az olursa iyi olur kafasında insanlar. kilit dönem 3.ve 4.sınıf arasındaki yaz gibi o dönemde düzenli çalışmaya başlamak ideal görünüyor