Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kuzenimin Kayinvalidesi 2

MuşluKuş

Trainee
Tepki
161
Onceki konumu bilen bilir oraya yazmistim bugun yine hortlatan olmus guncel olaylari yazayim

Arkadaslar benim tek bildigim bu kayinvalideye ya buyu yapildi ya buyu yapildi baska da yol yokkk
Yahu dugune zaten iyice az kaldi o son konudan beridir zaman durmadi yani ve bu kayinvalide denen kadin tam cirkef oldu.
Ben bunlari evlerine ev gormesine gittigimizde bir gordum pir gordum.
Annemlerle birlikte ev gormesine gittik biz de adet boyledir. Kuzenimde bizden evvel gitti kaynanaya yardim etsin diye. Yani zaten biz onlara gidiyoruz bacagima romatizma girdi diye kuzenimi cagirip ona is buyurmus. Kisir, mercimek kofte, sarma dolma falani filani konu komsu yapmis. Keki kuzenime yaptirmis. Ev temizliginde zorlandigini soylemis evi silmis supurmus kuzenim sonra camlar da kirlendi demis???
Kuzenim salak salonun bizim agirlanacagimiz odanin camini silmis. Sonra biz gittik bu kisim artik benim gorduklerim.
Kuzenim servise yardim etti her seyi hazirladi bir ara cay ocakta kaldi diye dedi ki simdikiler de hicbiseyden anlamiyor? İste konu coluk cocuga geldi sey diyo en az 3 tane cocuk olmali bir de erkek olsunki kiz kardeslerine evine sahip ciksin????? Kizlar evi birakiyor ya ondan galiba. Ordan kendi akrabasi senin kiz nankor galiba dedi de icimin yaglari eridi.
Kuzenim simdi cocuk dusunmuyor daha isi gucu oturtalim diyor kaynanayada soyledi muhabbet esnasinda kadin da gec yasta cocugun olmaz oglumu evlatsiz mi birakacaksin dedi. Kuzenim daha evimizi tam kuralim sonra olur dedi kadin kisirlik testi yaptirdin mi dedi nerdeyse 15 kisinin icinde.
Kuzenim biraz kivirdi anne evlenmeden test veriyoruz zaten konusulur falan dedi. Kadin da iyi bisey demedik canim kisirsanda bisey olmaz dedi. Ya yazinca cildiracak gibi oluyorum cesarete bakar misiniz
Kuzenim hafif aglamakli oldu mutfaga gitti sonra
Simdi kadini boyle anlattim die seytan gibi gozukuyo da bi de bir comert bir comert sormayin. Onumuze her seyi sundu oyle rahat ettirdi ki insan bir sey anlamiyor. Buyu muyu var diyorum artik mumkun mu sizce

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
başta iyi biri olduğunu söylemiştin yanlış hatrlamıyorsam karakter değişimi cidden şok edici. biri bu kadını doldurmuş olabilir kara kedi mi girdi araya bilemeyeceğim artık ama bir fitne var yani dediğin gibi büyü de olabilir ama ben büyü olsa damata yaparlardı diye düşünüyorum hani uzaklaşan o olurdu neden kaynanaya yapılsın ilk dediğim daha mantıklı geliyor bana🤔

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Çok sinir bozucu düpedüz emek bilmez çirkef kadın işte kız o kadar yardım etmiş çayı unuttu diye hiç bir şeyden anlamaz bilmez olmuş iyi ki ben yoktum orada kaynar çayı bardaklara doldurup servis ederken üstüne dökerdim bak artık daha iyi anlıyorum oldu mu artık hiç bir şeyi unutmam derdim o an da çocuk yapılsın falan istiyormuş senin ne haddine ya. Türkiye de biriyle evlenmekten bu yüzden korkuyorum işte (tek bu yüzden değil aslında)

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Kuzeninin anası babası yok mu o kısırlık testi verdin mi olayından sonra alacaktı kızını bir daha da gelmeyecekti kuzenin kendini iyice ezdirmiş bu böyle gider kimsede arkasında durmuyor gibi büyü falan olduğunu düşünmüyorum illa birinin kuzenine garezi olsa direk evleneceği adama yapardı kadın kendini son ana kadar saklamış şimdi geri dönemez nasıl olsa diye evlenince olacaklara şimdiden hazırlıyor

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Kuzeninin anası babası yok mu o kısırlık testi verdin mi olayından sonra alacaktı kızını bir daha da gelmeyecekti kuzenin kendini iyice ezdirmiş bu böyle gider kimsede arkasında durmuyor gibi büyü falan olduğunu düşünmüyorum illa birinin kuzenine garezi olsa direk evleneceği adama yapardı kadın kendini son ana kadar saklamış şimdi geri dönemez nasıl olsa diye evlenince olacaklara şimdiden hazırlıyor
Evet bir kere karşıdaki ezebildi mi ve arkasında da kimse yoksa daha çok hak ve güç görür kendinde bir an önce kuzeni de kendini ezdirmeyi bırakıp hadlerini bildirmeli o gözlerinin dolmasına falan çok üzüldüm ben ama kaynanasının bunu umursayacağını sanmıyorum onun yerine güçlü olup dimdik durmalı

Konu Sahibi
MuşluKuş

MuşluKuş

Trainee
Tepki
161
başta iyi biri olduğunu söylemiştin yanlış hatrlamıyorsam karakter değişimi cidden şok edici.
Basta melekti melekkkk
İlk tanistigimzda tam pamuk babaanne gibiydi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kısırlık testi nasıl bişeymiş yau :unsure: Onca şeyin içinde buna takıldım evet.
Bende bilmiyorum artik nerden duyduysa

Konu Sahibi
MuşluKuş

MuşluKuş

Trainee
Tepki
161
Büyü ile iç içe olan ben giriyorum Kaynanasına büyü yapıldıysa tüm çevresine davranışı değişmeli. Sadece kıza ise orada bir sorun var. Eğer evliliklerini bozmak isteyen biriyse kaynana ile uğraşmaz direk nişanlısına yönelir. Sürekli denedi ve işlemediyse belki son şans ancak kuzeninin evliliğini bozmak isteyen biri ilk kaynanası ile uğraşmaz. Çevresine ve oğluna davranışı nasıl ?
Ogluna asiiri asiri duskun.
Kuzenimin ailesine de cok iyi bi kuzenime boyle yanar doner

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
@peterpan
Kaynananın işgüzarlıkta üzerine yok da böyle bi test var mı onu merak ettim biraz da. Daha evlenmemişler bunlar. Hani evlenince olmuyorsa çocuğun gidersin doktora yumurtalıklarda mı sorun var sperm sayısı mı eksik öğrenir tedavi falan görürsün. Daha ortada bişey yokken öyle kafaya göre test yapılabiliyor muymuş bilmiyorum o yüzden şaşırdım biraz.
Sağlıkçıları beni bilgilendirmek için göreve davet ediyorum 😂

Konu Sahibi
MuşluKuş

MuşluKuş

Trainee
Tepki
161
Kuzenimin annesi ben kuzenime kendini ezdirme deyince beni uyumsuz ilan etmis birisi seb dusun gerisini

Bunu diğer gönderidede söylemiştim ya kız sinsi olup nişanlısını çevresini doldurup hedefi kayınvalide yapar ya da ayrılcak 🤷🏻‍♀️
Kuzenim hic bezeremezki daha kaynanasina ses edemiyor bisey yapsa eline gozune bulastirir

Konu Sahibi
MuşluKuş

MuşluKuş

Trainee
Tepki
161
Ensest 🤷🏻‍♀️ eşinden görmediği sevgiyi çocuğu ile gidermeye çalışmış ve gelecek hayallerinin hepsini onla kurmuş. Evlenince ne oluyor. Oğlu elinden kayıyor. Eşi yerine koyduğu içinde kıskanıyor. Kendi başarılı olduğu alanlarda aşağalıyor ki kendi egosunu tatmin etsin. Doğurganlık misal ? Bu zamana kadar ne yapmış ki ev hanimliğı çocuk doğurma. Bu ikisinden sürekli vurucak. Oğlum şunu yemez oğlum şunu sevmez bu renkten oğlum hoşlanmaz giyme vs vs psikolojik baskıya başlar.
Ay eveeeeet evvvveeet
Gecen soylemistim galiba kuzenime ayyynen boyle oglum bunu sevmez die carlamaya baslamis ama kadin manyak gibi
Gectigimiz cumartesi oturmaya gitmis kuzenim bir de komsulari varmis iste gelinlerden bahsedilirken bir komsu kendi gelinini anlatirken kayinvalidede demis ki benim yeni gelinde akca pakca kiz
Kuzenimle yalnizkende biraz daha cilveli ol ben gencken sibelcan gibiydim diyor
Sibelcana benzese icim yanmaz

Konu Sahibi
MuşluKuş

MuşluKuş

Trainee
Tepki
161
Bence bir konuş. Nişanlasina nazı geçmiyor mu ? Olayları anlatıp kırıldığını söyleyip iki ağlasa az tehdit etse eş olabilcek adam onu destekler ve annesini uyarır ama kuzenine annem alttan al mırın kırın yaparsa o kadın huzur vermez. Yapamadı en son büyüye de başvurur. Kuzenini koru valla. Boşanmış birde üstüne çocuklu bir kadın olursa bu naiflik ile psikolojisi kaldırmaz. Aileside destek vermiyormuş. Boşanır giderse Allah bilir ne yaparlar.
Nisanlisina nazi geciyor nisanlisi cok iyi bir adam ama biraz anaci. Kadin ikili birde oglunun yaninda ses edermi?
Kuzenime destek olucam zaten

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Kuzenimin annesi ben kuzenime kendini ezdirme deyince beni uyumsuz ilan etmis birisi seb dusun gerisini

Kuzenim hic bezeremezki daha kaynanasina ses edemiyor bisey yapsa eline gozune bulastirir
Kuzenine çok üzüldüm ya oğlu evlenmiyor da sanki evlerine hizmetçi alıyorlar gibi davranıyor resmen benim oğlum şunu sever benim oğluma çocuk ver be kadın bu kız insan değil mi bunun sevdikleri yok mu ya senin oğlun kısırsada kız ileride çocuk sahibi olamazsa çok sinir oldum özellikle kızın annesine sen kızını elin kadınına hizmetçi olsun diye mi büyüttün

Konu Sahibi
MuşluKuş

MuşluKuş

Trainee
Tepki
161
Karşı karşıya getirmesin zaten. Kız tehdit etsin. Ajitasyon yapsın. İnanmazsa trip atsın. Gidip uyarması bile önemli. İstiyorsa annesi iki saat ağlasın. Orada kuzeninin sesini kesmek yerine ona inanip annesini uyarması önemli olan ve 15 kişi ortasında nasıl rezil ediliyorsa. Rezilde edicek. Eşinin sevmediği bir şey getirsin ona. Eşi yemem vs dediğinde annen ayıla bayıla yediğini söylemişti ondan yaptım falan desin. Kuzeninin gücü yoksa ve adamda arkasında değilse evlenmesin. Bu tiplerle mücadele etmek için oynaman gerek.
Dogru diyosun ama kuzenimi biliyorum vicdan yapar
Yinede söylicem son care boyle yapsin cirkefe cirkef olmak gerek

Konu Sahibi
MuşluKuş

MuşluKuş

Trainee
Tepki
161
Sizde saf olmayın büyüyle alakası yok kadın deccalin teki elini verseniz kolunuzu kaptırırsınız bilerek cömertmiş gibi davranıyo belki de alışkanlığıdır bu onu iyi birisi yapmaz insanın gerçek yüzü böyle durumlarda ortaya çıkıyo bak yine söylüyorum kuzeninin müstakbel kocası bunca şeye rağmen annesini susturmuyosa bu adamdan olmaz kuzenin yol yakından dönsün bu hatadan
Adam cok iyi ama bencede birakmasi lazim