Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lcv 2022 (Türkiyede Böyle Bir Film Old Bilmiyordum)

Ü

Üye silindi 244

Türk filmleri de izlerdim ama genel izlediğim filmler arasında yüzdeliği düşüktü. Film konusu yabancılarda yapılmış bir konu tarzı ama işlenişi, oyunculuklar ve sosyal baskının işlenişi mükemmeldi. Film izleyeceğiniz zaman için aklınızda bulunsun. 1 saat zaten film. plot twist ola ola... spoilerden kaçınmak için söylemiyorum ama homofobiyi ve sosyal baskıyı eleştiren bir film olarak gözüm girdi.

ben sakinleşicem. sakinleştim. ldcmşlsmc en sevdiğim cümlelerden biri oldu ayrıca. bundan sonraki felsefem

ayrıca oyunculuklar var ya döktürmüşler. enfes mükemmel bir oyunculuk. hele cem yiğit üzümğlunun oyunculuğu.. ödül almış zaten sonuna kadar da hak etmiş. hele o son sahne var ya off mükemmel.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Ushan ve Melisa’nın oynadığı bir film 😒😒 biri şiddet faili biri şiddetş savunan biri. Cem yiğit gibi kaliteli bir oyuncu için böyle tiplerle oynaması üzücü

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 244

Ushan ve Melisa’nın oynadığı bir film 😒😒 biri şiddet faili biri şiddetş savunan biri. Cem yiğit gibi kaliteli bir oyuncu için böyle tiplerle oynaması üzücü
ıyy böyle insanlar mıymış, hayal kırıklığı yaşadım