Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Le Serafimin Gömülürken İve'ın Yüceltilmesi?

waytogo

Trainee
Tepki
8
İve le serafimden üstün falan değil bu arada. Evet çok yetenekli değiller hiçbiri ama

1)Le serafim grup olarak daha iyi dans ediyor
2)Le serafimin iki vokalisti var Chaewon ve Yunjin, İve'ın ise bir vokalisti var Liz. Yujin vokal değil çünkü destekleyemiyor ve gergin bir havada söylüyor.
3)Herkes Le serafime kızıyor ama ive da Lice söyleyemiyor lige denilen videolar live değil.

Bütün bunlar olurken neden herkes sadece le serafim kötüymüş gibi davranıyor?

iveswitch

Trainee
Tepki
6
Sen şaka falan mi yapıyorsun kankam chaewon +e yujinde +e. Yani iveın iki vokalisti var. le sserafimin linç edilmesi hoşuna gitmiyor diye onlardan yetenekli kişilerle karşılaştırma benim idollerin en azından prob değiller şükürler olsun. Canlı soylememe konusunda ciddi bir şekilde nasıl böyle bir şey dedin inanamıyorum da git i am performans izle gayo daejoun da sahne aldılar bugün git onları izle gör le sserafim mi daha iyi ive mı. Le sserafim daha bugün live söyleyemedi dudak oynattı. Yani bunlara bile AR diyeceksen ne üniversite festivallerin izle ya da daha bu yıl gittiler. İve 2024 de full canlı söyledi canlı soyleyemedigi 2 performans falan vardır. Cidden le sserafimin linç edilmesi kadar normal bir şey yok problar yeteneksizler tek vasıfları dans ayrıca iveı danstan vurmanda bir komik dedigim canlı performansları izle.

Konu Sahibi
waytogo

waytogo

Trainee
Tepki
8
Asıl sen mi dalga geçiyorsun? Yujin E+ falan değil? Bu bilgiyi nereden biliyorsun? Kaynak? Kaynak gerçek doğruysa haklısın derim. Yujin canlıda grubun iyilerinden ama iyi bir vokalist değil ha gelişir mi gelişir ama E+ falan asla değil? E+ seviyesinden haberin var mı senin? Joy Lia vb idoller E+'dır Yujin değil ama kötü de değil Kpop ortalamasına göre ve canlı performans dedikleri canlı değil bundan emin olabilirsin? Le serafimin linçlenmesi de hoşuma gitmiyor değil sadece siz gözünüzün önündekileri göremiyorsunuz. Ve ben probluklarıns bir şey demedim yeteneğe dedim. Ve bana agresif değil yapıcı cevaplar yazarsan sevinirim 👍
Sen şaka falan mi yapıyorsun kankam chaewon +e yujinde +e. Yani iveın iki vokalisti var. Canlı değilmiş le sserafimin linç edilmesi hoşuna gitmiyor diye onlardan yetenekli kişilerle karşılaştırma benim idollerin en azından prob değiller şükürler olsun. Canlı soylememe konusunda ciddi bir şekilde nasıl böyle bir şey dedin inanamıyorum da git i am performans izle gayo daejoun da sahne aldılar bugün git onları izle gör le sserafim mi daha iyi ive mı. İdollerin daha bugün live söyleyemedi dudak oynattı. Yani bunlara bile AR diyeceksen ne üniversite festivallerin izle ya da daha bu yıl gittiler. İve 2024 de full canlı söyledi canlı soyleyemedigi 2 performans falan vardır. Cidden le sserafimin linç edilmesi kadar normal bir şey yok problar yeteneksizler tek vasıfları dans ayrıca iveı danstan vurmanda bir komik dedigim canlıla performansları izle. İve bilmiyorsun bari konuşma
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sen şaka falan mi yapıyorsun kankam chaewon +e yujinde +e. Yani iveın iki vokalisti var. le sserafimin linç edilmesi hoşuna gitmiyor diye onlardan yetenekli kişilerle karşılaştırma benim idollerin en azından prob değiller şükürler olsun. Canlı soylememe konusunda ciddi bir şekilde nasıl böyle bir şey dedin inanamıyorum da git i am performans izle gayo daejoun da sahne aldılar bugün git onları izle gör le sserafim mi daha iyi ive mı. Le sserafim daha bugün live söyleyemedi dudak oynattı. Yani bunlara bile AR diyeceksen ne üniversite festivallerin izle ya da daha bu yıl gittiler. İve 2024 de full canlı söyledi canlı soyleyemedigi 2 performans falan vardır. Cidden le sserafimin linç edilmesi kadar normal bir şey yok problar yeteneksizler tek vasıfları dans ayrıca iveı danstan vurmanda bir komik dedigim canlı performansları izle.
Neyse 11'inin de tek vasfı money ve güzellik ve şans kendimizi boşa yormayalım bunlar için, bugün varlar yarın yoklar

Son düzenleme:

iveswitch

Trainee
Tepki
6
Asıl sen mi dalga geçiyorsun? Yujin E+ falan değil? Bu bilgiyi nereden biliyorsun? Kaynak? Kaynak gerçek doğruysa haklısın derim. Yujin canlıda grubun iyilerinden ama iyi bir vokalist değil ha gelişir mi gelişir ama E+ falan asla değil? E+ seviyesinden haberin var mı senin? Joy Lia vb idoller E+'dır Yujin değil ama kötü de değil Kpop ortalamasına göre ve canlı performans dedikleri canlı değil bundan emin olabilirsin? Le serafimin linçlenmesi de hoşuma gitmiyor değil sadece siz gözünüzün önündekileri göremiyorsunuz. Ve ben probluklarıns bir şey demedim
Asıl sen mi dalga geçiyorsun? Yujin E+ falan değil? Bu bilgiyi nereden biliyorsun? Kaynak? Kaynak gerçek doğruysa haklısın derim. Yujin canlıda grubun iyilerinden ama iyi bir vokalist değil ha gelişir mi gelişir ama E+ falan asla değil? E+ seviyesinden haberin var mı senin? Joy Lia vb idoller E+'dır Yujin değil ama kötü de değil Kpop ortalamasına göre ve canlı performans dedikleri canlı değil bundan emin olabilirsin? Le serafimin linçlenmesi de hoşuma gitmiyor değil sadece siz gözünüzün önündekileri göremiyorsunuz. Ve ben probluklarıns bir şey demedim yeteneğe dedim. Ve bana agresif değil yapıcı cevaplar yazarsan sevinirim 👍

Neyse 11'inin de tek vasfı money ve güzellik ve şans kendimizi boşa yormayalım bunlar için, bugün varlar yarın yoklar

yeteneğe dedim. Ve bana agresif değil yapıcı cevaplar yazarsan sevinirim 👍

moodnight

Trainee
Tepki
1
Efendim ben yurtdışında vokal eğitimi aldım uzun süredir Yujin E+ değildir efendim F+'dır efendim. Bb3'ü çok gergindi destekleyemedi tam olarak

iveswitch

Trainee
Tepki
6
Haklısın ben biraz sinirlenmiş olabilirim pardon:) ama iveın canlı söylemediği kısmına katılmıyorum dediğim gibi djdjjd sen yine gayo daejoun izle ive performansını çünkü baya mikrofonları açıktı belli oluyordu bence kızlar kendilerini geliştirdiler ya kötü degiller o kadar

Konu Sahibi
waytogo

waytogo

Trainee
Tepki
8
Aynı şeyi diyoruz sanırım anlaştığımıza sevindim idoller için kavga etmek çok saçma olurdu💖

Konu Sahibi
waytogo

waytogo

Trainee
Tepki
8
Haklısın ben biraz sinirlenmiş olabilirim pardon:) ama iveın canlı söylemediği kısmına katılmıyorum dediğim gibi djdjjd sen yine gayo daejoun izle ive performansını çünkü baya mikrofonları açıktı belli oluyordu bence kızlar kendilerini geliştirdiler ya kötü degiller o kadar
Bu arada bilmediğim canlı performansları olabilir. Sert çıkıştıysam özür dilerim ama canlı olmayan çok performansları da var. 💖

iveswitch

Trainee
Tepki
6
İnternette gordugum herkes yujin tier +e diyordu ama galiba hepsi bir şey bilmeyen dandik fanlar

Bu arada bilmediğim canlı performansları olabilir. Sert çıkıştıysam özür dilerim ama canlı olmayan çok performansları da var.

Yok aslında sorun değil😚

moodnight

Trainee
Tepki
1
İnternette gordugum herkes yujin tier +e diyordu ama galiba hepsi bir şey bilmeyen dandik fanlar

Yok aslında sorun değil😚
Bazı YouTube kanalları bunu yapabiliyor önemli değil 🤗

adonisanka

Trainee
Tepki
52
Grubum kötüleniyor aağ hemen başka bir hedef grup göstermeliyim. Ne kadar aciz (((

Konu Sahibi
waytogo

waytogo

Trainee
Tepki
8
Grubum kötüleniyor aağ hemen başka bir hedef grup göstermeliyim. Ne kadar aciz (((
Benim kimseyi hedef gösterdiğim yok zaten hepsi dünyaları kazanıyorlar ben hedef göstersem nolur bunu bile bile idol oldular. Neyse ben le serafimi de sevmiyorum zaten benim grubun diye bir şey yok ikisinin de sadece şarkılarını dinliyorum

KoreJin

Trainee
Tepki
6
İki grubun da bazı üyelerinde sorun var gibi.Beni ls den en çok soğutan şu eski akb48 üyesi olan kız. İve da bilemiyorum.