Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lisede En Sevmediğiniz Ders Neydi

Jesé

Trainee
Tepki
376
Ben 9.sinifta beden dersini hiç sevmiyordum hoca böyle parkur falan yaptığinda aşırı stres oluyordum😢 10.sinif yani şuanda ise fizik.Fiziği biz seçmeli derslerle beraber 4 saat görüyoruz ve o kadar sıkıcı geliyor ki anlatamam zehir gibi bir ders sayısal sececk olsaydim 2 sene cehennemi yaşardım heralde andnnw

Konuyu yanlış girmisim nasıl duzenleyebiliyoruz😐

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
Fizik hocalarımız sağolsun nefret ettim o dersten bir de hevesliydim..😔
Hepimizin ortak sorunu sanirim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bedeni ben de hiç sevemedim hocadan kaynaklı.
Bordo bereli muamelesi görüyorduk buz gibi soğukta toprağın üstünde de şınav çektirmezsin dmskdhdd
Onun haricinde son senemde kimyayı da kimyacımız yüzünden sevmiyordum.Nerede ne söylemesi gerektiğini bilmeyen biriydi.😐
Bazıları diyor işte sizin için ders önemli hocayı bosverin falan diye ama iyi hissettirmeyen birini dinleyip dersini sevemezsin ya

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,888
9. Sınıfta çok vardı aslında. Fizik, kimya ve beden eğitimi. Beden hocamız tüm sporları denettiriyordu ve ben sporda kötüyümdür. Bir de o sıraya dizilme olayından nefret ederdim. sınıfın en kısası bendim. Erkeklerin en uzunuyla yanyana durmak zorunda kaldım tüm eğitim hayatım boyunca. Bu sıralamayı kim icat ettiyse Allah onu bildiği gibi yapsın. Travma resmen.

10.sınıfta Arapça

11. Sınıfta matematik ve 2.dönem arapça (ilk dönem başka hocaydı). 11.sınıfta hocalarım yüzünden matematikten o kadar nefret etmiştim ki kitap açıp kalem oynatasım dahi gelmiyordu matematikte. Sınavlara bile kendimi zorlayıp çalışıyordum.

Tüm lise boyunca en sevmediğim ders arapça. 1 dönem hariç 4 sene aynı hoca girdi dersimize ve bir iki hevesli arkadaş harici hiçbirimiz bir şey öğrenemedik. Hep zorla geçtim dersi. Adam 9. Sınıfta dersimize girdi "sizi mezun edeceğim ve emekli olacağım" dedi ve dediğini yaptı. Hem sevmezdi bizi hem 4 sene girdi dersimize şaka gibi.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,102
Felsefe de diyebilirim aslında başta çok ilgimi çekmişti, çok sevmiştim ama sonra öğretmen(!?) Yüzünden soğudum. iğrenç herif

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Sevmediğim ders de hoca da yoktu benim. Hepsi alanlarında yeterliydi ve onun dışında da bana genel kültür ve hayat deneyimi olarak çok şey kattılar. Özellikle okuldaki edebiyat, kimya, matematik hocalarım ayrıca ortaokuldan beri tanıdığım rehber hocam olmasa ben bugünkü ben olmazdım. Okulda inanılmaz bir kadın felsefe hocamız vardı, onun kadar ikoniğini bir daha göremem muhtemelen. Dershanede de kimyacimiz ve matematikçimiz çok ikoniklerdi ve alanlarında iyiydi. ALLAH'IM COK OZLUYORUM LISEM DE LISEM YA 😭😭😭😭

layley

Trainee
Tepki
443
Coğrafya. Her ders sözlü oluyorduk. Eksi almamak için devamlı çalışıp gidiyordum. Gerçi bunun sayesinde coğrafya notlarım çok yüksekti ama sevmiyordum dersi.