Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Lisedeki O Arkadaşım

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
f2d48323964147b028809e91818604db.jpg
Benim bir arkadaşım vardı lisedeyken idollerden falan bahsediyorduk evet bu kısmı gayet normal sonra Korelilerden bahsetmeye falan başladık bu kız Koreliler ile konuştuğunu söylüyordu aslında bu olabilir onlar da insan ama nasıl olduysa konu sevgili olmaya vs gelmişti bu kız idollerle konuşuyorum gibisinden şeyler de söylemişti ben de o an şaka yapıyor sanıp senin idol sevgilin de vardır kesin demiştim ve kız da var demişti ve hiç şaka yapar gibi bir yüzü yoktu baya ciddiydi. Geçmiş anı olduğu için ayrıntılarını hatırlamıyorum ama ciddi ciddi idol sevgilim var dediğini hala hatırlıyorum. Gerçekse de kusura bakmasın inanmadım çünkü

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Bende küçükken baby fanken bir oyunda ben bts in numaralarını biliyorum demişdum😅😅

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
K-pop fanları arasında kendini farklı bir konuma koymak için böyle davrananlar oluyor ya. Bir keresinde Luhan'ın şarkısını birine dinlettim. "Ben önceden biliyordum ki bu şarkıyı zaten" demişti. Tabii ki bilebilir bu normal ama MV yükleneli 1 saat bile olmamıştı. Ve o süre boyunca farklı bir şeyle meşguldü. İzlemediğine eminim. Bir keresinde de bebekliğinde BB'in Fantastic Baby şarkısını dinlemeden yemek yemediğini iddia etmişti. Onun bebekliğinde şarkı piyasada bile değildi. Neden böyle bir iddia da bulunduğunu anlamıyorum gerçekten. Ne gerek vardı ki buna?
gerek olup olmamasını boşver yalan söyleyeceksen destekli inandırıcı bir şeyler söyle sanırım böyle kişiler egolarını tatmin etmek için konuşuyor

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Benimde buna benzer bir arkadaşım vardı lisede. Yani idoller üzerinden değilde koreli erkek arkadaşı bulacağım diye takıntı yapmıştı 🤦‍♀️😂hoş sonra unide bulup evlendi dhhdhd 😂😂 ne demişler azimli sıçan duvarı delermiş Hdjdjjdj
Umarım iyi bir erkektir ve mutludur evliliğinde ne diyelim