Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Min Heejin'in "Şakası"?

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
Hepimiz bu olaylardan sıkıldık falan ama ben bu gönderiyi atma kararı aldım😭
Şimdi hepimiz Min Heejin olaylarını biliyoruz zaten.Uzun zamandır BTS en başta olmakla birçok grubu karalamakla meşgul ve özellikle de BTS,Le sserafim,İLLİT gruplarına zararı dokundu.3 gün önce falan da yine mahkeme oldu ama bu HYBE'ın Min Heejin'e davasından dolayı değildi.Bu mahkeme Min Heejin'in isteğiyle olan mahkemeydi ve bu mahkemede HYBE'ın Min Heejin'in tüm planlarına dair attığı iddialar kabul oldu ki zaten HYBE'ın Min Heejin'in kendi fanlarına ve grubuna iğrenç laflar ettiği,idollere karalama planları hazırladığı tüm yazışmalar ortaya çıktıktan sonra yazışmaların olduğu Kakaotalk bile bunu doğruladı.Bu kadar şeylerden sonra grubu ve fanları onu nasıl destekliyor aklım almıyor cidden.Ama sonuçta bu o kadar taciz,tecavüz,uyuşturucu vb. Alışkanlıklarına rağmen 2 yıl hapis yatıp sonra dışarıda rahatlıkla dolaşan idolleri destekleyen "hukuk" değil mi? Neyse konuyu uzatmaya değmez.Bunca şeyden sonra Heejin'e bunları neden yaptığını sorunca Heejin'in cevabı neydi, biliyor musunuz?
"Şaka yaptım."
Evet,şaka yapmış.Hiç gülmeyecektim bak güldürdü.Neyse biz Seokjin'in dönüşünü bekleyelim🤗 az kaldı ARMY~☆

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
106
aman ne güzel şaka :cautious: millet bts haberlerinin altına satın aldığınız ödüller falan diyip duruyor. soruşturma açıldı ve itibarı zedelendi diyen de var ki bence olmadı ama şimdi k netizenler çok da umrumda değil ama her bts haberine kötü şeyler yazıyorlar. haterlara gün doğdu forumun sitesinde konsept çalma ve tarikat için " güçlü" kanıtlar olduğunu yazmıştı. güçlü kanıt diye gösterdikleri şeyler o kadar komik ki. kadının suçu olduğu halde güya güçlü kanıtlar var diye kadının suçu olmuyormuş. sitedekiler de amma meraklı onu savunmaya. bas baya iftira attı ne güçlü kanıtı ya. ne kanıtı siz onlara kanıt diyorsanız ben bir sürü grup ile ilgili bulurum öyle kanıtlar.

saçmalık sadece antilere laf verdiği için o kadar kızgınım ki

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
753
aman ne güzel şaka :cautious: millet bts haberlerinin altına satın aldığınız ödüller falan diyip duruyor. soruşturma açıldı ve itibarı zedelendi diyen de var ki bence olmadı ama şimdi k netizenler çok da umrumda değil ama her bts haberine kötü şeyler yazıyorlar. haterlara gün doğdu forumun sitesinde konsept çalma ve tarikat için " güçlü" kanıtlar olduğunu yazmıştı. güçlü kanıt diye gösterdikleri şeyler o kadar komik ki. kadının suçu olduğu halde güya güçlü kanıtlar var diye kadının suçu olmuyormuş. sitedekiler de amma meraklı onu savunmaya. bas baya iftira attı ne güçlü kanıtı ya. ne kanıtı siz onlara kanıt diyorsanız ben bir sürü grup ile ilgili bulurum öyle kanıtlar.

saçmalık sadece antilere laf verdiği için o kadar kızgınım ki
Cidden haklısın
Yani kadın grubuna o kadar laflar etmiş aptallar yine ona destekçi.Zaten o kızlara en başından beri ısınamıyordum.Genelde kız grubu dinlemem ama arada sırada merak ederim de şarkıları asla tarzıma hitap etmedi.Boş beleş işler yani.Hepsini geçtim heejin şimdi BTS beni kopyalıyor falan diyor da kendi çok kıymetli grubu çıktığında her yere tüm videolara başlık olarak BTS'in kardeşleri yazıyordu.Zaten böyle böyle prim kastı.Kalkıp Le sserafim'i kötülüyor bir de.Bana göre nwjns şarkı tarzı ve dans konusunda ls'i asla öteye geçemez

Bu konuda çok kızgınım.Umarım hemen toz olur