Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

(Mucize)Chloe Neden Marinette I Sevmiyor Ve Zorbalık Ediyor

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,862
Babasının gücü ve parası olmasa hiç biri. Tamamen Marinette i kıskanıyor. Chloe sevenler bir de onu sevenler de ya en az onun kadar zorba ya da böyle kişilere yancı olmuş kişiler. Çizgi filmde en sevmediğim karakter olabilir. Aslında bütün karakterler hakkında ne düşündüğümü yazdığım bir gönderi paylaşacaktım bu yazdıklarımı da orada yazacaktım ama dayanamadım sonra diğer karakterler hakkında düşüncelerime de değinirim tabi

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,862
genelleme yapmasan mı Chloe sevenler hakkında? Ben Marinette'yi seviyorum ama çok genelleme olmuş sanki Chloe sevenler hakkındaki düşüncen

Üzgünüm ama böyle düşünüyorum diğer kötü karakterlere bakıyorum zekasını gücünü kullanıyor ama Chloenin bunları kullandığını hiç sanmıyorum ve görmüyorum da.

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,862
Marinette çok sinir bozucu bir karakter değil mi? Seven var mı ya? En iyi karakter Adrian'dı en son izlediğimde. Sonradan ne oldu bilmiyorum.

Sanırım Marinette seven azınlık kişiyim ama bazı davranışları çok sinir bozucu. Tamam Adrien a karşı aşkından heyecanından öyle Lukayı da kırmamak için ama Chloe ona o kadar şey yapmasına onu aşağılamasına rağmen ona karşı sıcak ve iyi kalpli davranması o kadar sinir bozucu ki... Gerçek hayatta böyle biri olsa kendine gel diye sert bir şekilde uyarırım. Alya bile daha kinliydi ondan bu kadar da iyi olunmaz ki canım bir de Chloe ağlamıştı Marinette benden nefret ediyor diye bir zahmet şekerim nefret etsin kız yani

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,862
Marinette 4. sezondaydı sanırım iyice saçmaladı ben bilirimcinin teki oldu. Ha Chloe de evlat olsa sevilmez o ayrı. Ben iyisi mi bunu bir inceleyeyim bir ara.

Sonunda benim gibi Chloe sevmeyen biriii. Eskiden izlemiyordum aradabir izliyordum karşıma çıktıkça o zaman da Marinette sevmezdim ama izledikçe sevmeye başladım, şimdi seviyorum sadece bazı davranışları çok sinirimi bozuyor hem de aşırı

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,862
En son izlediğimde bayağı stalkerdı. Karakterini değiştirdiler mi bilmiyorum.

Ben Luca'ya denk gelmedim sanırım. Marinette'e katlanamayıp bırakmıştım krkfmnfkg

Marinette stalker yeteneklerini bana versin pleasee. Ayrıca bence izlemeli ve mutlaka Lukayı görmelisin. Harika bir karakter mükemmel erkek figürü bayılıyorum ona.

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
970
Luka şu anda Marinette'nin uğurböceği olduğunu biliyor Adrien'ın da kara kedi olduğunu biliyor ve mucize gardiyanı tarafından eğitiliyor ve Jagged Stone Luka'nın babasıymış (4.-5.sezon)

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,862
Luka şu anda Marinette'nin uğurböceği olduğunu biliyor Adrien'ın da kara kedi olduğunu biliyor ve mucize gardiyanı tarafından eğitiliyor ve Jagged Stone Luka'nın babasıymış (4.-5.sezon)

Eğitildiğini bilmiyordum daha o bölüme gelmemiştim 😭😭😭 ama neyseki diğerlerini biliyordum.