Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ne Yapmalıyım Tyt Mat.

nevertheless

Trainee
Tepki
77
Herkese iyi geceler öncelikle. Şimdi ben mezunum ve sınava hazırlanıyorum. Matematik çoğu kişinin olduğu gibi benim de başımın en büyük belası. Her neyse asıl konu şu günlük 200 soru çözme hedefim var her gün için. Tyt matematik sorusu çözerken çözdüğüm sorunun neredeyse tıpatıp aynısını bulup çözümündem bakarak çözüyorum ilk başta kopya çekiyorum diyebiliriz elim alışana diğer türlü yapamıyorum. İşte ben bu kopya çekerek çözdüğüm soruları kendim çözmüş sayılıyor muyum sizce bana öyle gelmiyor nedense bu konuda kafam karışık ve bu şekilde çözdüğüm soruları günlük çözdüğüm soru sayısına eklesem mi eklemesem mi ? Kendimi kandırmak kesinlikle istemiyorum sıfırdan kendim çözmediğim sorularla konuyu anlamışım gibi olsun istemiyorm yani. Geçen sene kendime dürüst olmadığım için sınav sonucum kötü geldi bu sene aynısını yaşamak hiç istemiyorum. Bana bir akıl verin çok saçma bir yazı oldu bu arada ya