Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Neden Ağa Olmalıyım? Çünkü Neden Olmasın? - Kayısı

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
İŞTE DİYORUM BEN KEMAL DEDE GİBİ OLMAYACAĞIM SİNAN AMCA GİBİ MİTİNG YAPACAK PARAM YOK AMA BİLGİM VAR EYY KÖY HALKIIIII
ARKADAŞLAR... SİNAN AMCA DİYOR... VOLKAN KONAK'A VE TUBİS'E DİKKAT EDELİM DŞLKHGHGFH
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ya üç adayı da çok seviyorum ama Bloom da aday olduğu için sizlere oy veremeyeceğim, özür dilerim ☹️ @Tubisss @kayısı vaatleriniz de çok güzel çok tatlısiniz. Neden sevdiğim kullanıcılar hep birlikte aday oldu ki 😭
Herkese bollll şans ve iyi eğlencelerr dilerimm😭💛
Kraliçem.... Kahroldum.... Bloom ağam zaten ağa olmuştu nolurdu bi de ben olaydım dlfgjdpdklfgj

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Avukattan ağa olmaz çingular. Ağa dediğin zorba, despot, zalim, kaosmaker ve mafyatik olmalı. Şu an kriterleri karşılayan ben ve Bloom'uz. İkimiz de ağa olduğumuzdan beri hit kaoslar çıkardık forumda. Fakat Kayısı soft biri😭 oylar JKTD'ye çingular.
Zorba, despot, zalim, kaosmaker ve mafyatik mi?.. Avukatlığın tanımını yapmışsın gibi geldi bana. HNSGFKLJLDŞFGDŞİ Ha evet biraz softum ama istediğiniz kaos olsun ya dkljgfşldgidfd

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
bloom olmasa şu şekil basardım oyu kayısı ağa çok ikonik olur🤌🏻

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Aman Kayısı ağam kazanırsan geldiğin yerleri unutmayasın😂😂😂
Beni buraya siz getirdiniz, siz olmasanız ben ne ederdim temalı balkon konuşması hazırlicam ama sonrasında ne yaparım bilmiyorum bozulup bozulmayacağımı öğrenmek için beni ağa yapalım ne dersiniz şldkglif

Oyumu siteye basmaya gidiyorum
Bu ülkede apolitik olunmaz gel bi daha düşün lfjgşlgfid

Seçim şarkısı yok mu yahu 🎶🎤gaza getiriyor ya da mâni falan @Uranyum
Seçim şarkım ektedir:

Benim kafam karıştı galiba sana basıcam
Güçlerimizi diyorum birleştirelim.. seni seçtim çünkü sen farklısın, ağasın bi kere akıllısın lkdjgşdg

maxresdefault.jpg

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
Beni buraya siz getirdiniz, siz olmasanız ben ne ederdim temalı balkon konuşması hazırlicam ama sonrasında ne yaparım bilmiyorum bozulup bozulmayacağımı öğrenmek için beni ağa yapalım ne dersiniz şldkglif

Bu ülkede apolitik olunmaz gel bi daha düşün lfjgşlgfid

Seçim şarkım ektedir:

Güçlerimizi diyorum birleştirelim.. seni seçtim çünkü sen farklısın, ağasın bi kere akıllısın lkdjgşdg

maxresdefault.jpg
siteye basmaya gidiyorum derken siteye sana basmaya gidiyorum ikna oldum demek istemiştim fdkjfg