Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Next Level Vs After Like Vs Tomboy

Favoriniz Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    40
Ü

Üye silindi 148

Çok önemsiz ve gereksiz bir şey yapmak istedim biraz da cringe olabilir😅 her gün en sevdiğim 3 kpop şarkısı arasında çoğunluğun hangisini sevdiğini merak ediyorum bugün 4.jenerasyon kız grupları arasından seçmek istedim eğer ilginizi çekerse yarın da yapmak isterim,kendimi Acun Ilıcalı gibi hissediyorum djdj herneyse ankete katılırsanız sevinirim kime oy verdiğinizi de açıklayabilirsiniz 😁

Only Once🍭

Rookie Idol
Tepki
464
Bu çok zor valla ben next level ve after like'ı ilk dinlememde sevememiştim sonra birkaç kez dinleyince hoşuma gitmişti ancak tomboy ilk dinlemede beni şaşırtmıştı ve çok beğenmiştim o yüzden tomboy ❤️

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 148

Next level kesinlikle next level sonsuza kadar next level. Im on the next level
K Pop Love GIF by aespa

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 148

After Like benim için title kalitesinde bir şarkı değil. Bside olsa "Aaa güzel bside der geçerim." ama title olunca o kalitede göremiyorum. Title için basit bir şarkı bence.
Tomboy güzel şarkı ama çabuk sıkılmıştım. Aylar oldu dinlemeyeli. İçimden uzun süre de dinlemek gelmeyecek galiba.
Next Level'ı hâlâ arada dinliyorum. İkonik ve sıkmayan bir şarkı. Güzel bir mashup tarzı olduğu için de kulağa ne kadar dinlerseniz illa ki bir farklılığı varmış gibi geliyor. Ben bu yüzden Next Level dedim.

After Like benim için title kalitesinde bir şarkı değil. Bside olsa "Aaa güzel bside der geçerim." ama title olunca o kalitede göremiyorum. Title için basit bir şarkı bence.
Tomboy güzel şarkı ama çabuk sıkılmıştım. Aylar oldu dinlemeyeli. İçimden uzun süre de dinlemek gelmeyecek galiba.
Next Level'ı hâlâ arada dinliyorum. İkonik ve sıkmayan bir şarkı. Güzel bir mashup tarzı olduğu için de kulağa ne kadar dinlerseniz illa ki bir farklılığı varmış gibi geliyor. Ben bu yüzden Next Level dedim.
Aespa GIF by The Kelly Clarkson Show

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tomboy ilk dinlemede sevdiğim bir şarkı
After Like IVE'ın en az sevdiğim başlık şarkısı. Ortalama bence.
Next Level ilk başta hiç beğenmediğim sonra dinleyince alıştığım bir şarkı.
Giflerle cevap verme takintima senle son veriyorum buna atabileceğim bor gif bulamadım 😅
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Remade ve sample kullanılan şarkıları sevmiyorum, orjinallerini bilince zevk vermiyor. O yüzden tomboy diyorum
Tomboy GIF by (G)I-DLE

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,448
bazen durum dururken I'm On The Next Level diyorum dglfnhdvsdfşlj
dansıyla, şarkının akılda kalıcı olmasıyla Next Level benim için.
K Pop Love GIF by aespa

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,106
Tomboy GIF by (G)I-DLE
🤟Yeah I'm a f√ck!ng tomboy🤟 şarkı çıktığında bilgisayarın hoparlörü bozulmuştu tamir ediyordum kardeşime bir şarkı aç demiştim o da tomboy qaçmıştı kesik kesikti vay ne güzel şarkı dedim tamir eder etmez dinledim çok güzelll zaten bu şarkıdan sonra grubu araştırdım