Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu O Kişiye Bir Söz Bırakın...

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Anlamdım ne yazıcam şimdi ilanı aşk sandım ben🤗
Ne istersen istediğine aşkını ilan et sksjksj arkadaşını etiketle soft konuşun yumuş yumuş olun yada okuyacak veya okuyamayacak bir arkadaşa sövgülerini sun.Sana kalmış...
.
Black And White Cat GIF
Böyle de olabilirsin
Merve Dizdar Hair Flip GIF by TRT
böyle de sjskskjs

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Allah belani versin. Ortaokulu bana dar ettigini yuzune vurdugumda "bon boso yopmodom" demeni asla unutmam, unutamam. Yasattiginin aynisi yasa mutlu olmayi asla hak etmiyorsun. Umarim bi gun karsilasiriz ve bunlari yuzune soylerim.
Bu baslik icin teşekkür ederim ihtiyacim varmis.
İnşallah sana yaşattıklarının aynısını yaşar şu anda kötü bir okulda sürünüyordur muhtemelen
Burdan bir sövgü de sınav zamanı arkadaşım oldukları akıllarına gelen o şahıslara gelsin
arkadaşlığı bırakmak en iyi kararımdı umurlarına bile gelmedi çünkü

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
Ben hiç bir şey anlamadım,Burda içimimi dökmem gerek? Zaten aşk ilanı da yapılmaz burda çünki sadece 1 erkek var😅 sfljhkst

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Ben hiç bir şey anlamadım,Burda içimimi dökmem gerek? Zaten aşk ilanı da yapılmaz burda çünki sadece 1 erkek var😅 sfljhkst
İstersen etiketle birini eğlenceli bir şekilde konuşun veya unutamadığın bir olayı anlat ya veya özlediğin ama ulaşamadığın birine bir şey yaz bir yerde söyleyince rahatlıyosun çünkü yada gıcık olduğun birine sövgülerini sun burda olsun yada olmasın seç birini yaz işte ya skjsksjsk yada hiçbirşey de yazmayabilirsin

Ü

Üye silindi 192

Seni seviyorum çünkü bana kendimi sevmeyi öğrettin. Kişiliğimden hep tiksindim, hep itici olduğumu ve insanların arkamdan konuştuğu ile ilgili paranoyalar yaptım ama sen bana tekrar nefes almayı öğrettin. Bundan birkaç hafta önce kendime hiç dikkat etmiyordum, ölümün peşimde olduğunu hissediyordum hatta bu korku bana intiharı bile düşündürdü, hiçbir şeyden zevk alamıyorken evime güneş gibi doğdun. Bana tekrar ağlamayı, tepki vermeyi, gülmeyi ve heyecanlanmayı yaşattın. Belki yüzyüze tanışmıyoruz veya birbirimizi tam olarak tanımıyoruz ama sen benim kafamda ve kalbimde yine de kusursuz insan oldun. Umarım her şeyin en mükemmeline sahip olursun ve mutluluğa her daim erişirsin çünkü bunu en çok hak eden kişilerin başında yer alıyorsun. @ask

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,362
bende yazıcam valla kim ne derse desin,kim görürse görsün kimseye hesap verecek değilim.
senden ölümüne nefret ediyorum iğrenç pislik.sana hak etmediğin derecede değer vermişim,böyle arsız,utanmazın teki olduğunu bilseydim en başından seninle konuşmazdım.sadece kendini düşünen bencilin tekisin.(buradan birisi değil onu söyleyeyim de)
Senin içinden ne çıktı ya az önce?😨😅😅shjfkt

Konu Sahibi
lilith_halşii

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Ortaokuldaki canım bir tanecik arkadaşlarım kimse sizin yerinizi dolduramıyor sokakta gördüğümdede anlık kafamda yaşadığımız şeyler aklımıza geldiği için neler diyeceğimi şaşırdım sana bir tanecik söz bile gönderemediğim için tüm gün aklımdan çıkmadın keşke bir anlığında denk gelsek ben haleda aynıyım umarım sende haleda o tanıdığım masum kızsındır öylesindir çünkü değişmeyceğini biliyorum ve diğer arkadaşım umarım hayalindeki gibi bir hayatın vardır hayatın tüm güzellikleri sizleri bulsun birde ortaokulda ya popülerliğimi devam ettireceğimi zannettiği için yada o zamanlar sınıfıyla yeni tanıştığı için benle arkadaşlık yapıyordun(umarım öyle değildir)sonra yüzüme bile bakmadın Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Seni seviyorum çünkü bana kendimi sevmeyi öğrettin. Kişiliğimden hep tiksindim, hep itici olduğumu ve insanların arkamdan konuştuğu ile ilgili paranoyalar yaptım ama sen bana tekrar nefes almayı öğrettin. Bundan birkaç hafta önce kendime hiç dikkat etmiyordum, ölümün peşimde olduğunu hissediyordum hatta bu korku bana intiharı bile düşündürdü, hiçbir şeyden zevk alamıyorken evime güneş gibi doğdun. Bana tekrar ağlamayı, tepki vermeyi, gülmeyi ve heyecanlanmayı yaşattın. Belki yüzyüze tanışmıyoruz veya birbirimizi tam olarak tanımıyoruz ama sen benim kafamda ve kalbimde yine de kusursuz insan oldun. Umarım her şeyin en mükemmeline sahip olursun ve mutluluğa her daim erişirsin çünkü bunu en çok hak eden kişilerin başında yer alıyorsun. @ask
Aglayacagim...sana gece gunduz yazayim da gor

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Allah belani versin. Ortaokulu bana dar ettigini yuzune vurdugumda "bon boso yopmodom" demeni asla unutmam, unutamam. Yasattiginin aynisi yasa mutlu olmayi asla hak etmiyorsun. Umarim bi gun karsilasiriz ve bunlari yuzune soylerim.
Bu baslik icin teşekkür ederim ihtiyacim varmis.
Aynısı mı olur ya

eirene

Rookie Idol
Tepki
371
Başta dalga geçiyordum ama daha sonra gerçekten anam ağladı, senin yüzünden o 4 ayım çöp oldu üstüne yüzsüzlük yapıp buluşalım, dans edelim gibi tekliflerde bulundum