Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Promo Olmadan Solo Debut Yapan Idol

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
aa kim ki acaba
.
.
.
.
.
.
evet..
KYUNGSOO

maalesef sm o kadar güzel ayarlamıs ki debut tarihini hem film cekimlerinin ortasında hem de koredeki spor müsabakalarının yapıldığı bir haftada adam debut albümünü saldı ortaya o yüzden coğu insan bu güzelim albümden mahrum kaldı 🥲 ben de size bu güzelim albümü tanıtmaya geldim fkskxkdk

inbound6920036538842420321.jpg inbound5516133307498142055.jpg inbound2051393237118852856.jpg
"Empathy" albümü folk-pop/rnb türünde toplam 8 sarkıdan olusuyo bunlar:
.Rose *title*
.I'm Gonna Love You (ft. Wonstein)
.My Love
.It's Love
.Dad
.I'm Fine
**** bonus
.Rose - İngilizce versiyon-
.Si Fueras Mía - It's Love'ın İspanyolca versiyonu-

Kyungsoo albümde "Rose" ve "I'm Fine" sarkılarının söz yazımına katıldı.
Eski Day6 üyesi Jae ise "My Love" sözlerini kendisi yazdı.

mv ve albüm 26 temmuz 2021'de tüm platformlarda resmi olarak yayınlandı ve kyungsoo resmi olarak solo cıkısını gerceklestirmis oldu

.I'm Gonna Love You ritmik bir gitar, akılda kalıcı bir melodi, büyüleyici orta tempolu bir pop sarkısı. Sarkı sözleri, bastan asık olmak, sonuna kadar seveceğini itiraf etmekle ilgili.

• My Love D.O.'nun ahenkli vokalini coskulu gitar ile birlestiriyor. Güzel sarkı sözleri, geceleyin sevgilinizle yürürken gördüğünüz manzarayı anlatıyor.

.It's Love sarkı sözlerinin sakin tonunu D.O.'nun yumusak vokaliyle harmanlayıp sarkının hassasiyetini ikiye katlayan latin bazlı akustik pop sarkısı.

•Dad sadelikle bestelenmis bir ballad sarkısı. Yetiskin olduktan sonra babasına karzı olan hislerini ve sonsuza kadar onunla birlikte olma arzusunu anlatıyor.( dinlerken yanınızda pecete bulundurun)

.I'm Fine D.O.'nun sakin ve sıcak vokaline jazz ve R&B gitar seslerinin eslik ettiği sarkı kulaklarımızı büyüleyecek. D.O. sarkı sözlerinde baskalarını selamlamaya dair isteği dile getiriyor.

Rose ingilizce versiyonu

Si Fueras Mía

benim fav sarkım kesinlikle i'm fine 💗
keske promo yapabilseydi ya bu albüm o kadar güzel ki resmen gizli hazine benim exo soloları icinde Kai albümünden sonra en sevdiğim albüm 🥺 umarım bu güzelim sarkıları beğenirsiniz

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
Kyungsoo nasıl bu kadar yakışıklı, sempatik, komik ve yetenekli olabilir ağlamak istiyorum
istisnasız hergün bunu sorguluyorum 😭😭
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kai ve baek dışında diğer üyeler hep içimde ukte kaldı, kafamda kyungsoo için o kadar güzel hayaller kurmuştum ki tur yapar özellikle Latin Amerika İspanya ya gider konser yapar diye düşünmüştüm
ah ah ne hayallerimiz vardı da pembe sirketimiz sağ olsun bunların hepsinden mahrum kaldık ☠️

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,379
aa kim ki acaba
.
.
.
.
.
.
evet..
KYUNGSOO

maalesef sm o kadar güzel ayarlamıs ki debut tarihini hem film cekimlerinin ortasında hem de koredeki spor müsabakalarının yapıldığı bir haftada adam debut albümünü saldı ortaya o yüzden coğu insan bu güzelim albümden mahrum kaldı 🥲 ben de size bu güzelim albümü tanıtmaya geldim fkskxkdk

Ekli dosyayı görüntüle 9885 Ekli dosyayı görüntüle 9886 Ekli dosyayı görüntüle 9887
.Rose *title*
.My Love
.It's Love
.Dad
.I'm Fine
**** bonus

mv ve albüm 26 temmuz 2021'de tüm platformlarda resmi olarak yayınlandı ve kyungsoo resmi olarak solo cıkısını gerceklestirmis oldu

.I'm Gonna Love You ritmik bir gitar, akılda kalıcı bir melodi, büyüleyici orta tempolu bir pop sarkısı. Sarkı sözleri, bastan asık olmak, sonuna kadar seveceğini itiraf etmekle ilgili.

• My Love D.O.'nun ahenkli vokalini coskulu gitar ile birlestiriyor. Güzel sarkı sözleri, geceleyin sevgilinizle yürürken gördüğünüz manzarayı anlatıyor.

.It's Love sarkı sözlerinin sakin tonunu D.O.'nun yumusak vokaliyle harmanlayıp sarkının hassasiyetini ikiye katlayan latin bazlı akustik pop sarkısı.

•Dad sadelikle bestelenmis bir ballad sarkısı. Yetiskin olduktan sonra babasına karzı olan hislerini ve sonsuza kadar onunla birlikte olma arzusunu anlatıyor.( dinlerken yanınızda pecete bulundurun)

.I'm Fine D.O.'nun sakin ve sıcak vokaline jazz ve R&B gitar seslerinin eslik ettiği sarkı kulaklarımızı büyüleyecek. D.O. sarkı sözlerinde baskalarını selamlamaya dair isteği dile getiriyor.

Rose ingilizce versiyonu

Si Fueras Mía

keske promo yapabilseydi ya bu albüm o kadar güzel ki resmen gizli hazine benim exo soloları icinde Kai albümünden sonra en sevdiğim albüm 🥺 umarım bu güzelim sarkıları beğenirsiniz
Sen bilmiyorsun SM aslında promo yapmak istedi ama Kyungsoo dedi ki "Hayranlarımın yıllarca deli gibi beklediği, kendimin de özenle hazırladığı albümüm için asla promo istemiyorum. Albümü salalım yeter. Ben onlara bubble da iki kuble söylerim. Yeter de artar bile." O tercih etmedi yani, araştırmanı öneririm.

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,379
aa kim ki acaba
.
.
.
.
.
.
evet..
KYUNGSOO

Ekli dosyayı görüntüle 9885 Ekli dosyayı görüntüle 9886 Ekli dosyayı görüntüle 9887
.Rose *title*
.My Love
.It's Love
.Dad
.I'm Fine
**** bonus

Rose ingilizce versiyonu

Si Fueras Mía

Bu kadar güzel bir albümün resmen gizli saklı ortaya salınması ve bu yüzden alacağı ilginin yarısını bile almaması üzüyor beni. Buna rağmen Spotify dinlenmeleri çoğu üyenin albümüne göre iyiydi. Bir de promo alsa daha da dikkat çekerdi. Harcandı resmen albüm. Yazık oldu bunca emeğe.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
Sen bilmiyorsun SM aslında promo yapmak istedi ama Kyungsoo dedi ki "Hayranlarımın yıllarca deli gibi beklediği, kendimin de özenle hazırladığı albümüm için asla promo istemiyorum. Albümü salalım yeter. Ben onlara bubble da iki kuble söylerim. Yeter de artar bile." O tercih etmedi yani, araştırmanı öneririm.
cok pardooonn ben yine sm ksoonun önünü kapattı sanmıstım meğer bizimki istemiyomus 🥲 neyse bubbleda yaptığı promo da yeter bize canım nolucak sanki

Exom tez vakitte kurtul şu sm belsından
cok cok amin

Bu kadar güzel bir albümün resmen gizli saklı ortaya salınması ve bu yüzden alacağı ilginin yarısını bile almaması üzüyor beni. Buna rağmen Spotify dinlenmeleri çoğu üyenin albümüne göre iyiydi. Bir de promo alsa daha da dikkat çekerdi. Harcandı resmen albüm. Yazık oldu bunca emeğe.
evet spotifyda iyi ilerliyodu aslında hatta promosuz bir sekilde müzik showundan da ödül almıstı promo yapsa ucar giderdi kesinlikle

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,379
cok pardooonn ben yine sm ksoonun önünü kapattı sanmıstım meğer bizimki istemiyomus 🥲 neyse bubbleda yaptığı promo da yeter bize canım nolucak sanki
Aslında Kyungsoo idol olmak da istemiyor, hatta şarkı söylemekten nefret ediyor. Bakma sahneye çıkıp eğleniyormuş gibi yaptığına. SM "Hayranlarına bari acı", diyor da öyle zorla bir şeyler yapıyor kendi çapında para kazanmak için.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
efendimmm

Aslında Kyungsoo idol olmak da istemiyor, hatta şarkı söylemekten nefret ediyor. Bakma sahneye çıkıp eğleniyormuş gibi yaptına. SM hayranlarına bari acı, diyor da öyle zorla bir şeyler yapıyor kendi çapında para kazanmak için.
sahnede olmaktan cok mutlu olduğunu sanıyodum ama sadece göz boyuyomus demek 😡 oyunculuğunun hakkını iyi veriyo valla helal olsun

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
1,379
efendimmm

sahnede olmaktan cok mutlu olduğunu sanıyodum ama sadece göz boyuyomus demek 😡 oyunculuğunun hakkını iyi veriyo valla helal olsun
İyi oyuncudur kendisi ama ben kül yutmam. Onun sevimli havalarına hiç kanmam😡 (kandı 😂😂)

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
İki gün önce kraliçe seçimlerimde exol kardeşini neden yanlız bıraktın ☹️
normalde hic ilgilenmem o tarz seylerle o yüzden girip kim adaymıs kim değilmis bakmadım bir de özelden kendisini secmem icin ricada bulunan bir mesaj alınca gittim direkt oy verdim 🥹 bundan sonra yine böyle bir sey olursa oyum direkt sana merak etme xkslxkskd

İyi oyuncudur kendisi ama ben kül tutmam. Onun sevimli havalarına hiç kanmam😡 (kandı 😂😂)
ama kanmamak elde değil dümdüz dursa bile dünyanın en sevimli insanı oluyo 😭