Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Qpop

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Merhaba arkadaşlar. Ben önceden Kazak müzikleri çok dinliyordum ama bayadır dinlemiyorum. Sadece Dimash Kudaibergen, Kesh You, Ziruza ve Ninety One dinliyorum. Çoğu şarkıyı ve sanatçıları unuttum. Aranızda dinleyen varsa şarkı veya sanatçı önerebilir mi? Kırgız, Özbek müzikleri de olur.
Bu arada Qpop= Kazak pop demek
Şuraya birkaç sevdiğim şarkılarını ekledim seversiniz belki.

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Bunu dinliyordum ben bir ara.

Ohaaa bunu biliyorum. Bunu ben de baya dinlerdim ama şarkının ismini unuttuğum için şarkıyı hiç bulamadım. Ayy çok teşekkür ederim 💜
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Mad men diye bir grup dinliyordum zamanında. Unutmuştum valla hatırlattın dsjfhlaksdjfşlsaf Bir de bu şarkıya takıktım bir ara. Televizyonda TBM dinliyordum sürekli
Bunu da hatırladım. Ama grubun ismini ve şarkının ismini unuttum. Erkek kardeşim bu şarkının klibini çok seviyordu bana sürekli açtırıyordu. Ahh mazi içim kıpır kıpır oldu😍

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,082
Bunu ilk defa görüyorum. Dinlerken sesinden Kazakistanlı olmadığını anladım. Azerbaycanlı ya da Özbek dedim. Özbek bir müzisyenmiş.
Teşekkür ediyorum 🌹Rose :rose:" src="https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/6.0/png/unicode/64/1f339.png" data-shortname=":rose:" />. Şarkılarına bakarım