Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Rafadan Tayfa

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Ay bunu hangi kategoride açacağımı bilemedim avjpavhljgs çoğunuz biliyordur zaten Rafadan Tayfa'yı. TRT Çocuk'ta yayınlanmış olan bir çizgi dizi. Aşırı aşırı seviyordum. Annem bile baya seviyordu. Akşam yemeğinde hep açıp izlerdik. Şimdi akşam yemeğinde anneme tam Rafadan Tayfa'yı açmasını söyleyeceğim, kalakalıyorum. Keşke kaldırılmasaydı 😭 siz izler miydiniz?

indir (29).jpeg

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
960
Oooo ben bütün çizgi filmleri elden geçirdim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:
Ninjago'ya da baktın mııı en son eskisi gibi değildi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Valla ben de ilk bir inanamadım hatta belki bir günlüktür deyip ilerki günlerin programına da baktım ama maalesef
2 tanede film çıkardıkları bir çizgi diziyi neden kaldırırsın kiii
hem trt çocuk cartoon network'u da geçer gibi düşünmeye başlamıştım son yayınladığı çizgi dizilerden sonra olmamış yaa rafadan tayfa seni rahmetle anıyoruz😭

marin

Trainee
Tepki
639
Yeğenim dolayısıyla TRT Çocuk müdavimiyiz. An itibariyle de Heidi izliyoruz ailece 😄 Rafadan Tayfa da onlardan biriydi kaldırılmadan önce. Kaldırılmasına yeğenimden daha fazla üzüldüm. İzlemesi aşırı eğlenceliydi. Kamil’in o müthiş sesiyle söylediği şarkılar, Basri Amca’nın huysuzluğu, Hayri’nin komikliği derken bi bakıyorduk yeğenim gitmiş oyun oynuyor biz hâlâ izliyoruz 😄

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
NASIL KALDIRILIR YAAA en sevdiklerimdendi.. şarkısı hala bir ezberimde

Konu Sahibi
Haney 🍯

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463