Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Relax Olalım Aşkolar

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
887
Ortam dağılsın eğlenceli güzel şeyler bulayım dedim ama pek başarılı olamadım sonra yine de canım bir şeyler atmak istedi.Atayim ama yanına da bir şeyler ekleyeyim diye düşündüm.
valorant yeni oyun modu tanıtımı
İlgilenenler çoktan biliyordur ilgilenmeyenlerde sinematiği için bakabilir.
Biraz ortam soğusun lütfen 😅

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,551
Ortam dağılsın eğlenceli güzel şeyler bulayım dedim ama pek başarılı olamadım sonra yine de canım bir şeyler atmak istedi.Atayim ama yanına da bir şeyler ekleyeyim diye düşündüm.
Of arkadasim bana lol ogretiyor maç bitince mesaj attım "Lutfen 2 saat konusmayalim arkadasligimizin bozulmasini istemiyorum" diye mesaj atti😭😭BDKWHDKQHSKNQE cok kotu oynamistim ama 5 kere ayni yere gidip aynı şekilde ölmüştüm. Her seferinde oldurebilecegime veya kacabilecegime cok guvenmistim de support oynuyordum yani gidip gidip öldüm

Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
887
Ya bu saçma olacak. Yeni ölüm maçı getireceğine, kopya modunu falan geri getirsin. Bir de chamberi bufflayın lan.
Kopya modunu çok çok az oynuyordum hatta neydi diye hatırlamaya çalıştım.Eğlenceli olacak gibi ümitliyim.Chamber buff yedi tarzı video görmüştüm sanki amaa emin değilim..

haneull

Rookie Idol
Tepki
618
Bilgisayar oyunu özürlüsü bir insanım hayatımda sadece bir kere lol oynamaya çalıştım onda da ben oyunu anlamaya çalışırken bana o kadar küfür ettiler ki 5 dk geçmeden kapadım kurulumu da epey sürmüştü oysa 😂😂😂

• Beğen
Reactions: ask
Konu Sahibi
Lilyy

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
887
kafam dağılsın diye başka konuya girdim valorant gördüm çok oynamak istiyorum ama bilgisayarım yetersiz yenisini de alamıyorum 🤡
Lanet olasıca hayat.Bende ecafelerde sürünüyorum..
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

O buff değil o. Alın size buff diye yediriyor bize valo. Çift TP nin geri gelmesi lazım. Bir de viper nerf yedi. Geçen de killjoy nerf yemişti. Tüm mainlerim nerflendi.. Ne istiyorlar herkes düellocu mu oynasın, jett instalock atmamak için zor tutuyorum artık :D
Jett proları tehlikeli diyorlar.. 🤐

Bilgisayar oyunu özürlüsü bir insanım hayatımda sadece bir kere lol oynamaya çalıştım onda da ben oyunu anlamaya çalışırken bana o kadar küfür ettiler ki 5 dk geçmeden kapadım kurulumu da epey sürmüştü oysa 😂😂😂
İlk oyunda toksiklerin gelmesi manidar olmuş.Oyunu yeni öğrendiğin bir kısımda hangi gerizekali sana sövdü merak ediyorum.İnsanları eğlenmek için girdigi yerden soğutuyorlar ya nefret ediyorum şu durumdan.

su sekil.bi kaos vardi az once

Oğlum bu ne biçim video dhjdhdhdh arkadaki müzik de hiç yardımcı olmuyor 😭😭 sinirlerim bozuldu

Son düzenleme:

haneull

Rookie Idol
Tepki
618
İlk oyunda toksiklerin gelmesi manidar olmuş.Oyunu yeni öğrendiğin bir kısımda hangi gerizekali sana sövdü merak ediyorum.İnsanları eğlenmek için girdigi yerden soğutuyorlar ya nefret ediyorum şu durumdan.
Gerçekten çok hevesle girmiştim oysa ki jdjdjdjd😂😂 şu silah falan topluyorlar ya çok hoşuma gidiyor ama sanırım benim için izlemesi daha zevkli 😂