Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Rüyalar

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Dün gece gördüğüm büyülü rüyadan sonra bir konu açayım dedim xacnsnsnd

Ya arkadaşlar ben galiba rüyamda gördüğüm pilota aşık oldum ya bir daha nasıl göreceğim😔 Beni eğitim uçuşu için kullandığı uçakla gezdirdi, cooooook yakışıklıydı. Bilinçaltım galiba gerçek hayatta böylesini bulamayacağım için olaya el attı ama ben hayatım boyunca göremeyeceğim birine aşık oldum yanlışlıkla 👩🏻‍💻👩🏻‍💻

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Aynısı gerçekten belki bir gun karsimiza çikarlar 🤭🤭
Böyle bir şey olursa cin görmüş gibi kaçarım muhtemelen ama olsun 😔
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bunu da kralı yaşandı 🥲 Bir keresinde rüyamda gördüğüm birine takıntı olmuştum ama zamanla unutuyorsun😖
Unutmak istemiyorum ya uzun zamandır ünlüler dışında gördüğüm tek yakışıklıydı csbsnnsnsndnjd
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bende rüyamda hiç tanımadığım ve hiç yani büyük ihtimalle görmecegim birinden hoşlandım ilk defa oluyor bu bana aşırı garip geliyor kakakkakkakaksksk
Uyanınca kıpır kıpır hissetmek... OF YA BİZ BİTMİSİZ

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Hatta uyandığım zaman zorla geri uyumuştum ve geri aynı şeyi görmüştüm ya da ben zorla kendime hayal ettirmişimdir genelde sevdiğim bir rüya olunca ve uyanınca devamını hayal ederek getirim inşallah bunu bir tek ben yapmıyorumdur
Nasıl ya nasıl, sabah rüyam devam etsin diye alarmları ful kapatıp uyudum ama sonuç koca bir boşluktu✍️✍️

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Eğer rüyalarimi çok iyi hatırlıyorsqm sürekli kafamda kurup geri uyurum böyle böyle o rüyada olurum ama sonrasi şey biraz hatta şey derler rüyada olduğunu fark ediyor insan benim ki de o hesap ama çok zevkli bişey
Gerçekleşsin diye 1 saat kafada kurmaya hazırım hiç problem değil denemeye gidiyorum 👌

Konu Sahibi
hibluesky

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Hatta uyandığım zaman zorla geri uyumuştum ve geri aynı şeyi görmüştüm ya da ben zorla kendime hayal ettirmişimdir genelde sevdiğim bir rüya olunca ve uyanınca devamını hayal ederek getirim inşallah bunu bir tek ben yapmıyorumdur
Tek değilsin merak etme sanki devam ediyormuş gibi bozuntuya vermeden kendim oluşturuyorum sonrada görmüş gibi davranıyorum ama en kötüsüde uyanmışsındır sonra 10dk'lık uykuya dalmışsındır o anda çok iyi rüya görürken annen uyandırır ve tüm büyü bozulur bu çok kötü

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Sabahları hafif uyanıkken çok daha etkili paranormal işleri bilemem ama kendi isteğinle biraz zor

Bored Ilker Ayrık GIF by TRT