Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sakura Ve Unutulan Skandalları

Ü

Üye silindi 189

sakuranin kariyeri akb48, produce 101, izone son olarak da le sserafim seklinde ilerliyor. on bes yila yakin bi kariyere sahip kendisi. tabii bu on bes yilds birsuru skandala da

1) produce zamanlarinda ya produce ya da akb48 yoneticilerinden biriyle yemek yerken goruntulenmisti

2) japonyada unlu olmak ununun devamini getirmek cok zor. eger arastirirsaniz sakuranin da ls ve izone zamanlari disinda japonyada oldugu surede 92782738 tane varyete showuna katildigini gorebilirsiniz. ozellikle de akb48deki diger kizlarla katildigi showlarda kendini rezil etmek pahasina kendini surekli one atmasiyle dikkati cekmisti. bi sey diyim anlatmak bile istemiyorum buyurun video (videonun ilk parti)

3) izone sonrasi japonyaya gidince koreli fanlarla dalga gecmesi

4) akb48 kizlarindan birine fatshaming yapmisti. sonra hesabim hacklendi gibi bi aciklama yapti kimse yemedi tabii

baska biri olsa netizenler canli canli yerdi ama pretty privilege seysinden falan oldu galiba. tay ya da cinli idolleri nefes alsa lincleyen koreliler bu kiza bayiliyor.

international fanlarin da umrunda degil tabii herkes kizi tam gaz destekliyor ilginc cidden

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

o bad girl savage girl seysi daha cok shuha icin soyleniyor sakura ise dikkat cekmek icin 3 yasindaki cocuklar gibi davraniyor ve insnlar tatli ya da masum falan diyor wtf
Japonya'dan çıkan, özellikle de Akb'den geçiş yapan hiçkimse istese bile masum olamaz, o fanboyların neler yaptıklarını ve şirketlerin de buna göz yumduğunu bilseler öyle söyleyemezler. Shuhua ise sadece cringe geliyor, keşke biraz da Miyeon kadar yetenekli olsaydı 👐🏻

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Bence le SSERAFIM genel olarak ilginç bir grup.Fani var mı bilmiyorum aramızda ama beş kızın ucunun olayı var.Çalinti skandallarıda var.Ama konuşulmuyor.Çok ilginç gerçekten normalde çalıntı skandalları çok konuşulur
cidden ya ben de buna sasiriyorum uc buyuk sirketten bi grup olsaydi simdiye insanlar linc yagmuruns tutmustu grubun her basarisinda bundan bahsediyor olurlardi ama hybe ne yspiyor ne ediyor gayet guzel ustunu ortiyor bunlarin new jeans icin de yapmisti

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Japonya'dan çıkan, özellikle de Akb'den geçiş yapan hiçkimse istese bile masum olamaz, o fanboyların neler yaptıklarını ve şirketlerin de buna göz yumduğunu bilseler öyle söyleyemezler. Shuhua ise sadece cringe geliyor, keşke biraz da Miyeon kadar yetenekli olsaydı 👐🏻
Bu kız sanırım çok küçüklükten itibaren j pop idolü olarak çalışıyordu ve j pop sektörü duyduğum kadarıyla gerçekten korkunç bir sektörmüş özellikle kadınlar için. O yüzden bu kıza üzülürdüm kim bilir bu yaşına kadar neler yaşadı nelere mecbur bırakıldı diye.
cidden japon sektoru cok korkunc. ozellikle igrenc cinsel olaylar donuyor kamera arkasinda. japon unlulere de biraz acimiyor degilim

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ya ben balık yediği bir video gördüm önce balık için ağlıyor sonra afiyetle yiyor, benim kücükken ineğim otlarken zehirlenip ölmüştü Vala benim yüzümden öldü diye günlerce ağlayıp bide onun yavrusu beni suçlar diye ahıra girmemiştim
Aynısını ben de gordum sen bir de yorumları gorecektin tam bir kaos hakimdi

mirai

Trainee
Tepki
334
sakuranin kariyeri akb48, produce 101, izone son olarak da le sserafim seklinde ilerliyor. on bes yila yakin bi kariyere sahip kendisi. tabii bu on bes yilds birsuru skandala da

1) produce zamanlarinda ya produce ya da akb48 yoneticilerinden biriyle yemek yerken goruntulenmisti

2) japonyada unlu olmak ununun devamini getirmek cok zor. eger arastirirsaniz sakuranin da ls ve izone zamanlari disinda japonyada oldugu surede 92782738 tane varyete showuna katildigini gorebilirsiniz. ozellikle de akb48deki diger kizlarla katildigi showlarda kendini rezil etmek pahasina kendini surekli one atmasiyle dikkati cekmisti. bi sey diyim anlatmak bile istemiyorum buyurun video (videonun ilk parti)

3) izone sonrasi japonyaya gidince koreli fanlarla dalga gecmesi

4) akb48 kizlarindan birine fatshaming yapmisti. sonra hesabim hacklendi gibi bi aciklama yapti kimse yemedi tabii

baska biri olsa netizenler canli canli yerdi ama pretty privilege seysinden falan oldu galiba. tay ya da cinli idolleri nefes alsa lincleyen koreliler bu kiza bayiliyor.

international fanlarin da umrunda degil tabii herkes kizi tam gaz destekliyor ilginc cidden
Jpop sektörü kolay bir sektör değil ailesi falan da destek çıkmamış ve alık da bir kız kim ne derse inanacak türden o yüzden bazı falsoları var ama asla büyük skandallar değil mesela o yöneticiyle yemek yediğinde reşit değilmiş sponsorluk ilişkisi varsa bile burda mağdur olan sakura dikkat çekme olayını 5 kişili Kpop grupları bile yapıyor yani 30 üyeli akbde elbet bir şekilde öne çıkmalı fanlarla dalga geçme olayına ilk seferinde ben de tepki vermiştim ama takıntılı fanlar için yapılmışsa gayet haklı ki anlatımda tasvir edilen fan da öyle fat shaming olayını hiç duymadım kanıt yoksa inanmam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Birde emin değilim ama chaewon hileyle izone e girdi diyorlardı.Produce izleyen varsa daha iyi anlatır
Annesi sanırım ünlü bir tiyatrocu bu hile olaylarında hep onun adı geçti torpilli diye ama kesin bir şey olmadığı için bir şey diyemem

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,516
bir röportajında da idoller evlenmemeli tarzında bir cümle kurmustu buna skandal denilmez ama zihniyetini az cok belli etmisti bu söylediğiyle o zamanlar da exoller normal olarak üzerine alınıp fw cıkarmıstı ckdldkxl o yüzden exoller cok sevmez sakurayı

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Jpop sektörü kolay bir sektör değil ailesi falan da destek çıkmamış ve alık da bir kız kim ne derse inanacak türden o yüzden bazı falsoları var ama asla büyük skandallar değil mesela o yöneticiyle yemek yediğinde reşit değilmiş sponsorluk ilişkisi varsa bile burda mağdur olan sakura dikkat çekme olayını 5 kişili Kpop grupları bile yapıyor yani 30 üyeli akbde elbet bir şekilde öne çıkmalı fanlarla dalga geçme olayına ilk seferinde ben de tepki vermiştim ama takıntılı fanlar için yapılmışsa gayet haklı ki anlatımda tasvir edilen fan da öyle fat shaming olayını hiç duymadım kanıt yoksa inanmam

Annesi sanırım ünlü bir tiyatrocu bu hile olaylarında hep onun adı geçti torpilli diye ama kesin bir şey olmadığı için bir şey diyemem
fatshamingi twitterda yapmisti sonra hesabi sildi galiba

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

bir röportajında da idoller evlenmemeli tarzında bir cümle kurmustu buna skandal denilmez ama zihniyetini az cok belli etmisti bu söylediğiyle o zamanlar da exoller normal olarak üzerine alınıp fw cıkarmıstı ckdldkxl o yüzden exoller cok sevmez sakurayı
yanlis hatirlamiyorsam bi fan hesabida sakuraya baya pahali bievlilik yuzugu hediye etmisti. isine geliyordur boylesi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

Ama japonyada korece yazıyla takintili fanlari elestirmesi ırkçı bir durum bence ülkeler arasi olaylar var