Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Selena Gomez-Justin Bieber-Hailey Bieber Üçlüsünün Kaosu Hakkında Kimi Haklı Buluyorsunuz?

Selena Gomez-Justin Bieber-Hailey Bieber üçlüsünün yarattığı kaos hakkında kimi haklı buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    30
Ü

Üye silindi 148

Çok karmaşık ve yıllardır süren bir magazin olayı hakkında anket yapmak istedim,bu üçlü arasındaki olaylara kimi zaman Kendall Jenner,Taylor Swift,Demi Lovato gibi çok sayıda ünlü de zaman zaman dahil oluyor olayları kendi açınızdan anlatır ve kimi haklı bulduğunuzu söylerseniz sevinirim.

• Kalp
Reactions: ask

revelimderevelim

Fanbase Starter
Tepki
5,492
Bence selena bu konuda haklı. Hailey son zamanlarda bu olayı çokça kez dile getirdi ve kullandı. İki tarafın arkadaşlarının olaya bu kadar dahil olması da saçma olmuş bitmiş bi olay işte gereksiz konuşuldu bir neslin travması oldu resmen. Selena ve Justin olayo atlattı ama Hailey atlatamadı daha

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 148

Çok karmaşık ve yıllardır süren bir magazin olayı hakkında anket yapmak istedim,bu üçlü arasındaki olaylara kimi zaman Kendall Jenner,Taylor Swift,Demi Lovato gibi çok sayıda ünlü de zaman zaman dahil oluyor olayları kendi açınızdan anlatır ve kimi haklı bulduğunuzu söylerseniz sevinirim.
Benim fikrim iki tarafın da haksız olduğu yönünde.Daha önce Kendall aracılığıyla Justin'in Selenayı Hailey ile aldattığı haberlerinin açıkçası doğru olduğunu düşünüyorum,Justin daha önce çok kez Selenayı aldatmıştı hatta fakat ilişkinin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen Selenanın da muhtemelen konuşulmak veya kin tutması sebebiyle bu konu hakkında şarkı çıkarması etik değildi.Son yaşadıkları kaosda Hailey ve Kylie'nin markaları çok fazla para kaybederken,Selena hem sosyal medyası hem de kendi makyaj markası çok büyük bir ivme yakaladı kimin haklı kimin haksız olduğuna emin olamasam da bu haberlerin Selena Gomez'e yaradığını düşünüyorum.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
914
Kaş olayı çok saçma geliyor bana. Yani kadının markası ile alakalıymış ama selena fanları bunu üstüne alındı ve hailey linçlendi. Selena başlarda haklıydı ama artık mağduru oynamaya başladı. Jennerlar dubai olayını açmasaydı iyiydi o daha da kışkırttı fanlarını. Ama selena asla sanıldığı kadar mağdur ve feminist değil. Kendisi tiktokta çok fazla hailey selena justin olaylarına yorum yapıyor. Ben haileyin linçlenmesinden zevk aldığını düşünüyorum. Sonunda bir kahraman edasıyla ama yapmayın bakın o bana ulaştı falan yazıyor

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 148

Kaş olayı çok saçma geliyor bana. Yani kadının markası ile alakalıymış ama selena fanları bunu üstüne alındı ve hailey linçlendi. Selena başlarda haklıydı ama artık mağduru oynamaya başladı. Jennerlar dubai olayını açmasaydı iyiydi o daha da kışkırttı fanlarını. Ama selena asla sanıldığı kadar mağdur ve feminist değil. Kendisi tiktokta çok fazla hailey selena justin olaylarına yorum yapıyor. Ben haileyin linçlenmesinden zevk aldığını düşünüyorum. Sonunda bir kahraman edasıyla ama yapmayın bakın o bana ulaştı falan yazıyor
Selena Bipolar bozukluklar muzdarip çok tutarsız hareket ediyor biraz buna bağlıyorum ne yalan söyleyeyim.Hailey'i kötüleyen videolara yorun yapıp ardından story atıyor kimseye hakaret etmeyin vs takibe alıyor Hailey'i çok anlam veremiyorum bende.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 148

Olaylara hakim değilim. Belki de üçü beraber hepimizi kekliyordur
Normalde haklısın derdim çok fazla bu tip olaylar oluyor fakat kasıtlı olsa bence böyle davranmazlardı Hailey'nin makyaj markası milyonlarca dolar kaybetti bunu göze almazlardı bence.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bence Selena da masum değil ama dediğin gibi öyle ya da böyle Selena olayı atlattı gibi. Hailey hâlâ bana takıntılı geliyor.
Selenayı baya takip eden birisiyim maalesef ben atlattigini düşünmüyorum bu sene yeni albüm çıkaracak adım gibi eminim şarkılarında bu kaoslara açık bir şekilde yer verecektir gibi hissediyorum.

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
914
Selena Bipolar bozukluklar muzdarip çok tutarsız hareket ediyor biraz buna bağlıyorum ne yalan söyleyeyim.Hailey'i kötüleyen videolara yorun yapıp ardından story atıyor kimseye hakaret etmeyin vs takibe alıyor Hailey'i çok anlam veremiyorum bende.
Evet mesela kimse o videolara yorum yapınca beğenince bir şey demiyor. Tamam o insanlar seni övüyor ama o videoların çoğunda hailey’i yeren kısımlarda var. Madem fanlarının insanlardan uzak durmasını istiyorsun tiktokta hiç haileyi işin içine katmadan olan yüzlerce video var. Hailey’de artık jennerlarla bir olup selena ile alakalı bir şeyler yapmamalı ama selena da melek değil. Ve bu olaydan en kazançlı çıkan hep selena oluyor. Mesela geçen olaylar olduğunda o aşırı takipçi kazandı. Diğerleri bir o kadar kaybetti. Bence hem hailey hemde justin biraz sosyal medyasız rahat bir tatile çıkması lazım. İkisi de aşırı gerildi bu olaylardan

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,540
Küçükken TeamSelena taraftarıydım ama şimdi karşı tarafı tutuyorum. Selena süreki ''Acıların Kadını''modunda takılıyor. Arada Justin ile alakalı TT videolarına etkileşim veriyor. Belgeselini de izledim o da o şekildeydi, Justin'in adı geçti hatta. Francia olaylarında da davranışları biraz tutarsız geldi.

Yani Selena keşke LYTLM şarkısında hiç Justin göndermesi yapmasaydı . Böyle olunca fanları da aşamadı.

1685884577002.jpg

Bu fotoğrafa rastladım Twitter'da. Yani ''kadını kadına kırdırmayın'' mantığı ile uyuşmuyor yaptıkları.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 148

Küçükken TeamSelena taraftarıydım ama şimdi karşı tarafı tutuyorum. Selena süreki ''Acıların Kadını''modunda takılıyor. Arada Justin ile alakalı TT videolarına etkileşim veriyor. Belgeselini de izledim o da o şekildeydi, Justin'in adı geçti hatta. Francia olaylarında da davranışları biraz tutarsız geldi.

Yani Selena keşke LYTLM şarkısında hiç Justin göndermesi yapmasaydı . Böyle olunca fanları da aşamadı.

Ekli dosyayı görüntüle 884

Bu fotoğrafa rastladım Twitter'da. Yani ''kadını kadına kırdırmayın'' mantığı ile uyuşmuyor yaptıkları.

En başta Selena haklıydı. Jennerların Hailey ile Justin'i bir araya getirmek için Selena'yı kullandığına da inanıyorum. Selena Justin ilişkisi çok toksikti. Ayrıl barış şeklinde. O yüzden uzun sürdü ve birbirlerini unutamadılar. İkisi de kariyerinin zirvesindeydi ve y kuşağının it girlü ile popüler çocuğuydular. İlişkileri ve uyumları da iyice yükseltti. Justin'in kariyeri bir daha o dönem seviyesine gelmedi. Hala çok popüler insanlar hepsi ama patlama yaratmıyorlar. Sindirildi ünlü oldukları.
Selena ciddi hastalık geçirdi o kısımları atlıyorum. Justin tam olarak uzun ilişki sonrası hemen evlenen erkeğe döndü. Hailey ile evlilikleri çok hızlıydı. Herkes şok olmuştu. Hailey'i seven kişi sayısı parmakla sayılırdı. Ama Hailey'in ailesinde Hollywood ünlüleri vardı. Üstüne de Jennerlarla iyice takılmaya başladı. Biraz da stil derken yaptığı çevre ile modaya oynadı. Şimdi o dediğim patlama etkisini yapabiliyor. Yaptıkları moda oluyor. Böyle böyle kitle de edindi. Z kuşağının it girlü oldu. İlk evlendikleri sırada Selena'yı çok kıskanıyordu. Aşırı takıntılıydı. Çünkü ünlü arkadaşlarının yanında görmezden gelinen biriydi. Videosu da var. Paparazziler Kylie gelince Hailey'i görmezden geliyorlardı videoda. Üstüne eskiden bu çiftin hayranıymış. Kendisi Selena kadar ünlü olmayınca takıntı yaptı. Hala da tam atlatamadı ama eskisi kadar takıntılı değil bence. Selena en başta çok haklıydı ama sonradan mağduru da oynadı. Önce üzüldüğünü düşündürüyor, fanları üstlerine gidince de böyle yapmayın diyor ve her zaman alttan alan taraf olmuş oluyor. Mesela Bella istememesine rağmen kızın fotoğraflarına yorum yazması. Bella polemik yapmadan kaldırdı fotoğrafı.
Kaş olayında ise çok net Hailey tarafı haksızdı. Alenen gönderme yaptılar. Gerek yoktu.
Bazı eylemlerini açıkçası pr için yaptığını düşünüyorum.Selenanın çok zeki bir ekibi var yaptığı her eylemin sonucunda makyaj markasının satış oranları zirveye çıkıyor.Kylie bile düşüş yaşadı mesela bu olaylar yüzünden fakat bahsettiğin gibi selena-justin ilişkisinde mağdur taraf ve zarar gören kişi Selenaydı.Justin sadece Hailey ile de değil defalarca aldattı kendisini o konuda kızgın olmasını normal karşılıyorum ve biraz iddia gibi olacak fakat bence Selena justin dışında hiçbir ilişkisinde çok tutkulu değildi bence Justin'e çok yoğun duygular beslediğini düşünüyorum hatta şu an bile bence içinde justine karşı bir şeyler hissediyor olabilir.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Haklısın ilişkileri olduğu dönemde bence Selena haklıydı fakat bu işi biraz pr işine çevirdi bence bu arada rare albümündeki ring şarkısı da Justine yazılmış söylentileri vardı oradaki sözlerde çok tartışılacak şeyler mesela.

mirai

Trainee
Tepki
368

Bir şey itiraf etmek istiyorum ben senin yorumlarına çok katılıyorum sen bensin remen ayrıca olgun ve aklı başında biri olduğu düşünüyorum,seni uzaktan uzağa seviyorum🧡 arkadaş olmak isterdim sitede falan da özellikle senin yorumlarına bakıyorum

stormy2

Trainee
Tepki
50
ben de böyle düşünüyorum ya,yani mesela her şey durulduktan sonra gidiyo justin selenayı çok üzdü yazan şeyleri beğeniyo yani fanlarının onu gündem etmeyeceğini bilmiyor sanki bazı şeyleri kesinlikle bilerek yapıyo sonra da mağduru oynuyo

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,540

Bir şey itiraf etmek istiyorum ben senin yorumlarına çok katılıyorum sen bensin remen ayrıca olgun ve aklı başında biri olduğu düşünüyorum,seni uzaktan uzağa seviyorum🧡 arkadaş olmak isterdim sitede falan da özellikle senin yorumlarına bakıyorum
Yorumun çok tatlı teşekkür ederim 💙💜 Umarım bir gün yüz yüze de tanışırız.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,602
En başta Selena haklıydı. Jennerların Hailey ile Justin'i bir araya getirmek için Selena'yı kullandığına da inanıyorum. Selena Justin ilişkisi çok toksikti. Ayrıl barış şeklinde. O yüzden uzun sürdü ve birbirlerini unutamadılar. İkisi de kariyerinin zirvesindeydi ve y kuşağının it girlü ile popüler çocuğuydular. İlişkileri ve uyumları da iyice yükseltti. Justin'in kariyeri bir daha o dönem seviyesine gelmedi. Hala çok popüler insanlar hepsi ama patlama yaratmıyorlar. Sindirildi ünlü oldukları.
Selena ciddi hastalık geçirdi o kısımları atlıyorum. Justin tam olarak uzun ilişki sonrası hemen evlenen erkeğe döndü. Hailey ile evlilikleri çok hızlıydı. Herkes şok olmuştu. Hailey'i seven kişi sayısı parmakla sayılırdı. Ama Hailey'in ailesinde Hollywood ünlüleri vardı. Üstüne de Jennerlarla iyice takılmaya başladı. Biraz da stil derken yaptığı çevre ile modaya oynadı. Şimdi o dediğim patlama etkisini yapabiliyor. Yaptıkları moda oluyor. Böyle böyle kitle de edindi. Z kuşağının it girlü oldu. İlk evlendikleri sırada Selena'yı çok kıskanıyordu. Aşırı takıntılıydı. Çünkü ünlü arkadaşlarının yanında görmezden gelinen biriydi. Videosu da var. Paparazziler Kylie gelince Hailey'i görmezden geliyorlardı videoda. Üstüne eskiden bu çiftin hayranıymış. Kendisi Selena kadar ünlü olmayınca takıntı yaptı. Hala da tam atlatamadı ama eskisi kadar takıntılı değil bence. Selena en başta çok haklıydı ama sonradan mağduru da oynadı. Önce üzüldüğünü düşündürüyor, fanları üstlerine gidince de böyle yapmayın diyor ve her zaman alttan alan taraf olmuş oluyor. Mesela Bella istememesine rağmen kızın fotoğraflarına yorum yazması. Bella polemik yapmadan kaldırdı fotoğrafı.
Kaş olayında ise çok net Hailey tarafı haksızdı. Alenen gönderme yaptılar. Gerek yoktu.
Katılıyorum bence de başta Selana haklıydı sonra drama queene bağladı kendisi veya şirketi hangisi seçti bu masum iyi kız konseptini bilmiyorum ama iyi kalkıyor altından insanlar çoğunlukla onun tarafını tutuyor her iki tarafta toxic ama insanlar Selana'yı kendi ayakları üzerinde durabilen bı kadın olarak Hailey'i ise ikilinin arasına giren kötü kadın olarak görüyor herkes hatalı ama bence en suçlu Justin
Bu arada şu aralar Selena'yı da pek sevmiyorum ama Hailey'ye cidden hiç ısınamadım en başından beri

Dixon

Trainee
Tepki
271
Hailey de en başta üstüne gitmişti bu olayların ama iki yıldır daha durgun
Selena da hailey durulduktan sonra bu olayları daha da irdelemeye başladı(daha doğrusu sosyal medyasini yillar sonra kendi yonetmeye basladiginda)
Selenanin fanlarinin nasil oldugunu hepimiz biliyoruzdur selena kendi kendine Justinle alakalı video beğeniyor yorum yazıyor sonrada fanları haileyi lincliyor??????
Bu kadin taniyor kendi fanlarını ne kadar ileriye gittiklerini de gayet iyi biliyor bile isteye linclettiriyor kizi sonrada "kadini kadina dusman etmeyin😔" haline bürünüyor fazlasıyla iki yüzlü
Haileyi de sevmiyorum Justini de Selenayı da ama bu olaylar olurken sadece haileye üzüldüm kadın röportajında "çocuk sahibi olmak istiyorum ama cocuguma gelebilecek nefretten korkuyorum" tarzi bir sey soylemisti