Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sevdiğiniz/Takip Ettiğiniz Ünlülerden Çıkardığınız Hayat Dersleri Var Mı?

E

Edalyn

Onların size söylediği size güzel gelen bir söz de olur, bir şey söylemeseler de onlardan çıkardığınız bir hayat dersi de olur. İsterseniz bu sözün/dersin sizin hayatınıza etkisini de söyleyebilirsiniz. Belki biz de faydalanırız

stormy2

Trainee
Tepki
73
doğruyu söylemek gerekirse ünlülerin sözlerini pek dinlemiyorum çünkü bi şekilde hemen hepsinin önünde bir sürü imkan fırsat varmış ya da şanslılarmış zenginlermiş vs herkesin hayatı çok farklı o yüzden sözlerinden hiç hayat dersi almadım genelde yaşayıp görüyorum allah belamı verirken de 90-2000ler türkçe pop dinleyip kendime gelmeye çalışıyorum

Tubisss

Rap Master
Tepki
11,723
"Esas olan 25’ine kadar öğrendiklerinizdir. O yaşa kadar okuduğunuz kitaplar, seyrettiğiniz filmler, gördükleriniz hayatınız boyunca sizinle kalır. Belli yaşlardan sonra öğrendiklerinizi aynı hızla unutuyorsunuz." İlber Ortaylı
Bu yazıyı okuyunca daha bir dikkat etmeye başladım hayatımın geri kalanını iyi şeyler hatırlayarak yaşamaya gayret göstermeye çalışıyorum tabi arada hatalar olur ama onlardan da ders çıkarılır. Zaten bir zaman sonra unutulacak. 🌼

kaorii

Fanbase Starter
Tepki
1,932
bu gidisle nctzen olucam artik
Happy Disney GIF

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
3,448
Ya hayat dersi değilde mesela Jin açık açık kendini ne kadar sevdiğini söylüyordu ben de ona baka baka öyle oldum ndkfkf bu hep kötü bir şeymiş gibi gösterildi egoistçe dendi ama ikimiz de umursamıyoruz nasılsak öyleyiz bunu söylemektende çekinmeyiz💅😪 dkkdldldlkrjrj