Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Severek Izlediğiniz Animeler

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Ben şu sıralar Dr. Stone'u ve Saiki Kusuoyu çok severek izledim. Şu sıralar izleyecek pek anime bulamıyorum. Kafa dağıtacak anime önerebilir misiniz? ✨

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Vay be Saiki izleyen biri tek ben izliyorum sanmıştım ianaianaoakalasib. İzlediğim iki üç anime var biri Victory Kick Off (Minika Go sağolsun ianaoanoanaaoak) izlemediysen izle bence...

eyusei

Trainee
Tepki
29
Kyoukai no kanata bakmalısınn doğaüstü güçler ve slice of life türleri içeriyor. Aşırı cute bi anime. Ppmdeki karakter de oradan🥺💖

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Vay be Saiki izleyen biri tek ben izliyorum sanmıştım ianaianaoakalasib. İzlediğim iki üç anime var biri Victory Kick Off (Minika Go sağolsun ianaoanoanaaoak) izlemediysen izle bencec

Vay be Saiki izleyen biri tek ben izliyorum sanmıştım ianaianaoakalasib. İzlediğim iki üç anime var biri Victory Kick Off (Minika Go sağolsun ianaoanoanaaoak) izlemediysen izle bence...
Cidden ya izleyen kimse yok gibi hissediyorum ya. En sevdiğim animelerdendir. Önerdiğin animeye bakacağım teşekkürler 😍

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
5,635
Ya şu Naruto'yu çok duydum ama hiç izlemedim. Konusu ne üzerine acaba?

Spoiler vermeden nasıl yazılır bilmiyorum 🤣
Hikaye, Naruto'nun hayatının ilk yıllarından başlayarak, Naruto'nun ninja olma yolculuğunu ve bir hokage (köy lideri) olma hedefini ele alır. Seri, Naruto'nun ekip arkadaşları, rakipleri ve düşmanlarıyla olan ilişkilerini, güçlü dostlukları ve zorlu mücadeleleri anlatır.

Hikaye, Naruto'nun kişisel gelişimine, hayatta kalma becerilerine ve diğer ninja savaşlarındaki olayları anlatıyor. Seri aynı zamanda, köyün sırlarını ve karanlık geçmişlerini de ortaya çıkarıyor.

"Naruto" serisi, aksiyon, macera, komedi ve dram gibi birçok türü bir araya getirir. Tam bir baş yapıt.

Belki bir bölümünü 3 4 kere tekrar tekrar izlemişimdir.

Boruto ise naruto bittikten sonra bi tür devam. Naruto kadar iyi olmasada idare ediyoruz işte. Narutonun oğlu kendisi.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Tabiki Naruto ve Boruto.
Ya şu Naruto'yu çok duydum ama hiç izlemedim. Konusu ne üzerine acaba
Spoiler vermeden nasıl yazılır bilmiyorum 🤣
Hikaye, Naruto'nun hayatının ilk yıllarından başlayarak, Naruto'nun ninja olma yolculuğunu ve bir hokage (köy lideri) olma hedefini ele alır. Seri, Naruto'nun ekip arkadaşları, rakipleri ve düşmanlarıyla olan ilişkilerini, güçlü dostlukları ve zorlu mücadeleleri anlatır.

Hikaye, Naruto'nun kişisel gelişimine, hayatta kalma becerilerine ve diğer ninja savaşlarındaki olayları anlatıyor. Seri aynı zamanda, köyün sırlarını ve karanlık geçmişlerini de ortaya çıkarıyor.

"Naruto" serisi, aksiyon, macera, komedi ve dram gibi birçok türü bir araya getirir. Tam bir baş yapıt.

Belki bir bölümünü 3 4 kere tekrar tekrar izlemişimdir.

Boruto ise naruto bittikten sonra bi tür devam. Naruto kadar iyi olmasada idare ediyoruz işte. Narutonun oğlu kendisi.
Vay be inşallah çok uzun değildir bölümleri... Bakış açısı olarak hangisi kullanılıyor acaba?

...

Rookie Idol
Tepki
708
Yıllardır one piece izliyor ve okuyorum asla değişmeyen favorim. Onun dışında hxh bungou stray dogs demon slayer en sevdiklerimden.

amaterasu

Trainee
Tepki
93
Demon Slayer kesinlikle tavsiye ederim, tam bir görsel şölen. Karakterler çok sevecen, karakter tasarımları çok yaratıcı, hikayesi biraz tipik shonen animesi, ama bu animeyi diğer animelerden çok öne çıkaran bir animasyonu var, ben bayılarak izliyorum.