Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sınıf Içi Olan Saçma Durumlar

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Buraya sınıfta yaşadığınız saçma durumları yazın ve konuşalım ben başlıyorum.
Daha bugün olan bir durum aslında. Bizim sınıf ikinci dönem başka bir sınıfla birleşti. 12. sınıfız zaten bence birleşmenin bir manası yok. Bugün edebiyat performansının teslim günü ancak birleştiğimiz sınıf teslim tarihini değiştirip bize haber vermiyorlar. Unutabilirler normal bir durum bu ama bu unutma sadece bize karşı oluyo. Kendi gruplarına yazılıyo ama bizim olduğumuz gruba yazmıyolar. Bugün onlara bunu sorduğumuz zaman söylemek zorunda olmadıklarını söylediler. Size sormak istediğim şey şu hocaya sınıfça aldığımız karar dedikten sonra bize söylememeleri ve bunu sorunca laf etmeye başlamaları bu konu da haksız olduğumu düşünmüyorum. Sizce sorun kim de?
Buraya kadar okuduysanız eğer teşekkürler sizin de varsa eğer böyle durumlarınız yazın konuşalım. ✨

Prenses Ciklet

Princess Bonnibel Bubblegum
Yönetici
Tepki
8,955
Siz haklısınız. Ortak bir grup açmanız gerektiğini düşünüyorum. Ortak gruptan üstüne basa basa sorun. Eğer cevap verilmezse dersin öğretmenine gösterirsiniz.

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Siz haklısınız. Ortak bir grup açmanız gerektiğini düşünüyorum. Ortak gruptan üstüne basa basa sorun. Eğer cevap verilmezse dersin öğretmenine gösterirsiniz.
Hakkımı savunmaya çalıştığım zamansa aldığım tepkilerse onların fikirlerine katılmadığımız için bize yazma gereği duymadımları oldu

Tepki
113
Daha bugün olan bir durum aslında. Bizim sınıf ikinci dönem başka bir sınıfla birleşti. 12. sınıfız zaten bence birleşmenin bir manası yok. Bugün edebiyat performansının teslim günü ancak birleştiğimiz sınıf teslim tarihini değiştirip bize haber vermiyorlar. Unutabilirler normal bir durum bu ama bu unutma sadece bize karşı oluyo. Kendi gruplarına yazılıyo ama bizim olduğumuz gruba yazmıyolar. Bugün onlara bunu sorduğumuz zaman söylemek zorunda olmadıklarını söylediler. Size sormak istediğim şey şu hocaya sınıfça aldığımız karar dedikten sonra bize söylememeleri ve bunu sorunca laf etmeye başlamaları bu konu da haksız olduğumu düşünmüyorum. Sizce sorun kim de?
Buraya kadar okuduysanız eğer teşekkürler sizin de varsa eğer böyle durumlarınız yazın konuşalım. ✨
Buna benzer bir durumu yaşamıştım bende çok kötü bir şey. Eğer hocanın haberi yoksa haber vermenizi tavsiye ederim. Hocanız anlayışlı birisi ise sizin mağduriyetinizi giderir.

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Sınıf içi ilişki (sevgili) mevzusu...
Ayrıca sınıfın ispiyoncusu konumunda ki kişi...

• Kalp
Reactions: ask
Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Konu fikirle alakalı değil ki. Gayet bariz bir durum. Tarih ile fikirlerinizin ne alakası var. Gereksiz bilenmişler gibi geldi.evet

Konu fikirle alakalı değil ki. Gayet bariz bir durum. Tarih ile fikirlerinizin ne alakası var. Gereksiz bilenmişler gibi geldi.
Ve konunun muhattapı olan sınıf başkanı yerine sınıftaki diğer kişiler cevap vermeye başladı dört kişi birden...

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Yanlış bir şey varsa söylemek niye bu kadar sorun oluyo ya
Yok hayır yanlış birșey değil...
Söyle söyleyeyim bizim sınıfta bir olay oldu kişisel bir konu yüzünden işte sakinleşmek için tuvalete gitti bir arkadaş. Öğretmen ne olduğunu sorunca birisi konuyla alakasız birșey dedi daha fazla uzamasın diye sonra teneffüs oldu, hoca ispiyoncu dediğimiz kızı çağırdı ona sordu o da hocaya herșeyi anlattı. İlkin hocaya açıklama yapan kişi hem yalancı durumuna düştü hemde olayı yaşayan arkadaşımızın özeli öğretmende dahil tüm sınıfın bildiği bir konu hâline geldi...
Yani maydanoz oldu konuya...

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Yok hayır yanlış birșey değil...
Söyle söyleyeyim bizim sınıfta bir olay oldu kişisel bir konu yüzünden işte sakinleşmek için tuvalete gitti bir arkadaş. Öğretmen ne olduğunu sorunca birisi konuyla alakasız birșey dedi daha fazla uzamasın diye sonra teneffüs oldu, hoca ispiyoncu dediğimiz kızı çağırdı ona sordu o da hocaya herșeyi anlattı. İlkin hocaya açıklama yapan kişi hem yalancı durumuna düştü hemde olayı yaşayan arkadaşımızın özeli öğretmende dahil tüm sınıfın bildiği bir konu hâline geldi...
Yani maydanoz oldu konuya...
Oooo konuya böyle dahil olmak hoş değil ya

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Oooo konuya böyle dahil olmak hoş değil ya
Aynen öyle ve yaptığı ilk seferde değildi...
Aile ilişkileri yüzünden telefonunu vermemesi gereken birini de ispiyonlamıștı (babası ve annesi konusunda şanssız biriydi)