Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Size Göre Türkiye'nin En İkonik Dizi Karakterleri?

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
"Adını feriha koydum" Feriha da olur bence.Bir neslin üniversiteye gidince Emir gibi birisini bulacağına inandıran bir diziydi.O yalanlarıyla,onu geçtim simli topuzuyla bile ikonikti bence😂.Hatta "feriha kalk bir gören olucak" sahnesi hala da kendi ikonunu koruyor.
Kelebekleri severim, Allaaan güzel maalukları (Feriyağ’ya aşık halil)

Ü

Üye silindi 128

yağğğğğ hhghygyh
vallah benim insta keşfet toygar editleriyle dolu 💅
ah salak ayşegül asla hak etmedi toygarın sevgisini gitti uyuz selimin peşinden koştu aptal mal hala sinir olurum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

"Adını feriha koydum" Feriha da olur bence.Bir neslin üniversiteye gidince Emir gibi birisini bulacağına inandıran bir diziydi.O yalanlarıyla,onu geçtim simli topuzuyla bile ikonikti bence😂.Hatta "feriha kalk bir gören olucak" sahnesi hala da kendi ikonunu koruyor.
gerçekten fakirlik nedir gösteren diziydi şimdiki dizilerde fakirler her gün yeni kıyafet giyip deniz manzaralı evini ikea eşyalarıyla diziyo ama ferihanı kıyafetleri evleri vs tam fasfakir bi de onun ailesi akpli bu da ek bilgi olsun
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kesinlikle firdevs yöreoğlu öyle bi annem olsaydı şimdiye kraliyet ailesinin geliniydim karakterin tavırları sesi(dublaj olduğunu biliyorum) replikleri kıyafetleri takıları her şeyi ikonikti kendisi tam bir queendir
B0237F55-AA30-4EC9-A98D-A5F85C79DFA1.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,745
Şebnem Gürsoy - Kaçak Gelinler
Hürrem Sultem - Muhteşem Yüzyıl
Emir- Adını Feriha Koydum
Hades - Selena
Ayşegül - Küçük Sırlar
Fatih - Aşk Yeniden
Toygar - Acemi Cadı

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
bir de herkese tiksinerek bakması salak gerizekalı falan demesi beni benden alıyordu jdshfjdshfjdshfjsdhfsd

919799

Rising Star
Tepki
4,007
Akşamın konusu olarak bunu seçmek istediğim bugün de! Gelecek yanıtları çok merak ediyorum. Çok Türk dizisi izlediğimi söyleyemem günümüzde ama eski dizilerin bazı karakterlerine ciddi anlamda takıntılıyım, izlemek keyif veriyor. Sizin de böyle var mı, yok mu gelin hep birlikte bakalım!

Firdevs Yöreoğlu;

novela amor proibido GIF by Band

Bihter Yöreoğlu;

novela palmas GIF by Band

Burhan Altıntop;

burhan-alt%C4%B1ntop.gif

Şahika Koçarslanlı;

sahika-%C5%9Fahika.gif

ve tabi ki Simge Özkantarcı;

pempem nerededir beeee