Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Size İyi Hissettirecek Şarkı Önerisi

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Ne zaman kendimi kötü hissetsem ya da ne zaman güçsüzmüşüm gibi gelse aklıma gelen ilk şarkı oluyor Speechless. Aslında orijinali Naomi Scott'a ait bir parça Aladdin filmi için fakat ne zaman ki şarkının yeniden seslendirmesini Siyeon yaptı, başka bir boyut kazandı parça benim için. Güzelimin sesine çok yakıştığını söylemekten büyük bir gurur duyuyorum açıkçası. Daha önce dinlediniz mi, dinlemediniz mi bilmiyorum ama yine de sizinle paylaşmak istedim. Belki Siyeon'umun güzel sesi, şarkının sözlerinin anlamı size de bana olduğu kadar iyi gelir.

Not: Türkçe altyazısı video'ya ekli.

Ü

Üye silindi 128

taylor swift - anti hero
guns n roses - this i love

mademoiselle noir
la belle et la bête
hijo de la luna
the willow maid
(genelde böyle hikayeli mistik şarkılar çok sakin oluyo)
(etikette dreamcatherı görünce yazmak istedim sadece bocayı biliyorum ve bocadaki dami>>>>> rapine bayıldım keşke ing o tarz bi şarkı çıkarsa)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ü

Üye silindi 128

Seninle ikidir yollarımız kesişiyor kuzum ya laskjflaskjsd önce Suga sonra TY. Ama olsun, zevklerin farklılığı hayatımıza renk katıyor
sugayı sevmeyen sendin demi… bts fanı değilim sadece çok önceden beri biliyorum ve eğer bi üye seçecek olsaydım onu seçerdim zararsız, kendi halinde duruyo o yüzden dediğine şaşırdım
bi de ts sevmez misin?

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
sugayı sevmeyen sendin demi… bts fanı değilim sadece çok önceden beri biliyorum ve eğer bi üye seçecek olsaydım onu seçerdim zararsız duruyo kendi halinde duruyo o yüzden dediğine şaşırdım
bi de ts sevmez misin?
Ben sana o gün yanıt yazmıştım ama telefondan gelmedi muhtemelen. Evet, Suga'dan pek hoşlanmıyorum. Herkesin aldığı enerji farklıdır o yüzden senin düşüncene de saygı duyuyorum. Taylor bana yapmacık, genel doğruları kabul etmeyen biri gibi geliyor. Daha birçok şey var düşünce olarak ama söyleyip de sevenlerini rahatsız etmek istemem.

Ü

Üye silindi 128

Ben sana o gün yanıt yazmıştım ama telefondan gelmedi muhtemelen. Evet, Suga'dan pek hoşlanmıyorum. Herkesin aldığı enerji farklıdır o yüzden senin düşüncene de saygı duyuyorum. Taylor bana yapmacık, genel doğruları kabul etmeyen biri gibi geliyor. Daha birçok şey var düşünce olarak ama söyleyip de sevenlerini rahatsız etmek istemem.
taylorın şarkılarını konserlerini canlısını vs çok beğeniyorum ve seviyorum ama karakteri için aynısını söyleyemeyeceğim çünkü sadece abdde olan şeylerle ilgileniyo,kitlesi bu kadar büyük biri için fazla duyarsız bi de sürekli drama queenlik yapıyo bi de joe ile ayrılma sebebine taylorın aldatması deniyo neyse başlıkla çok alakasız oldu sadece yanlış anlaşılmak istemedim
suga da takip ettiğim biri değil bi kaç kere şarkısını dinlemiştim sadece

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
taylorın şarkılarını konserlerini canlısını vs çok beğeniyorum ve seviyorum ama karakteri için aynısını söyleyemeyeceğim çünkü sadece abdde olan şeylerle ilgileniyo,kitlesi bu kadar büyük biri için fazla duyarsız bi de sürekli drama queenlik yapıyo bi de joe ile ayrılma sebebine taylorın aldatması deniyo neyse başlıkla çok alakasız oldu sadece yanlış anlaşılmak istemedim
suga da takip ettiğim biri değil bi kaç kere şarkısını dinlemiştim sadece
abd piyasasında canlısını delirerek dinlediğim çok az kişiler var. taylor konusunda dediklerine katılıyorum ayrıca ve ben sakin biriyimdir ya ne desen de dinlerim zevkle. forumdaki çoğu kişinin de öyle olduğunu düşünüyorum. aile gibi hissettiriyor, başlıkla alakalı olsun olmasın. konuşmak, bir şeyler paylaşmak için burdayız

I Love You Kiss GIF by Canticos World

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Geçtiğimiz birkaç aya kadar Taylori severdim . Hep şarkılarını dinler konserlerini izlerdim. Ama birden soğudum. Özellikle depremden sonra
Üstüne onun bazı kişilik özellikleriyle ilgili şeyler gördüm falan yani asla arkadas olamayacağım tipten biri olduğunu anladım.
Ama tabii büyük ihtimalle bunların hepsinin olmasının sebebi depremden sonra sevgimin azalmasiydi.

Arven

Fanbase Starter
Tepki
5,021
taylor swift - anti hero
guns n roses - this i love

mademoiselle noir
la belle et la bête
hijo de la luna
the willow maid
(genelde böyle hikayeli mistik şarkılar çok sakin oluyo)
(etikette dreamcatherı görünce yazmak istedim sadece bocayı biliyorum ve bocadaki dami>>>>> rapine bayıldım keşke ing o tarz bi şarkı çıkarsa)
Hijo de la Luna beni çok duygulandıran bı şarkı ister istemez Albino çocuğa üzülüyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Geçtiğimiz birkaç aya kadar Taylori severdim . Hep şarkılarını dinler konserlerini izlerdim. Ama birden soğudum. Özellikle depremden sonra
Üstüne onun bazı kişilik özellikleriyle ilgili şeyler gördüm falan yani asla arkadas olamayacağım tipten biri olduğunu anladım.
Ama tabii büyük ihtimalle bunların hepsinin olmasının sebebi depremden sonra sevgimin azalmasiydi.
Benim soğuma sebebim hem deprem hemde şu an çıktığı kişini çok problematik biri olması oldu hala arada dinliyorum ama eskisi kadar samimi bulmuyorum

Son düzenleme:

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Hijo de la Luna beni çok duygulandıran bı şarkı ister istemez Albino çocuğa üzülüyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Benim soğuma sebebim hem deprem hemde şu an çıktığı kişini çok problematik biri olması oldu hala arada dinliyorum ama eskisi kadar samimi bulmuyorum
Evet evet o da var. Joe'dan sonra öyle biri 🤡🤡

digustingshaat

Trainee
Tepki
303
whitney huston-i wanna dance with somebody
onerepublic-i ain't worried
abba-dancing queen
green day-stray heart
mike+the mechanics- all i need is a miracle
michael jackson -p.y.t
foxboro hottubs-mother mary