Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizi Yumuş Yumuş Yapan Kpop Olayları

revelimderevelim

Fanbase Starter
Tepki
5,492
Dün Astro üyeleri Rocky, Eunwoo ve Sanha üyelerden JinJin'in müzikalini izlemeye gitmişler. Yanlarında Sua da varmış. Yumuş yumuş oldum haberi görünce anı alanına yazdıkları notlarda birçok kez söylemişlerdi zaten aile ile birlikte olacaklarını. Geçenlerde de Moon Binin ailesinin restoranına gitmişler. Böyle aileye destek olmaları çok hoşuma gidiyor.🌙
Screenshot_2023-06-01-09-07-35-45_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,514
Dün Astro üyeleri Rocky, Eunwoo ve Sanha üyelerden JinJin'in müzikalini izlemeye gitmişler. Yanlarında Sua da varmış. Yumuş yumuş oldum haberi görünce anı alanına yazdıkları notlarda birçok kez söylemişlerdi zaten aile ile birlikte olacaklarını. Geçenlerde de Moon Binin ailesinin restoranına gitmişler. Böyle aileye destek olmaları çok hoşuma gidiyor.🌙
Ekli dosyayı görüntüle 768
Ayy okuyunca ben de yumuş yumuş oldum.
Taeyong ve Doyoung'un yaşlanınca huzurevine de birlikte gidelim dediği zaman yumuş yumuş olmuştum ben de 🥺

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,930
Sehun'un cbx fan buluşmasına gidip sıraya girip fan gibi üyelerden imza alması.
Yine sehun'un d.o. nun film tanıtım etkinliğine gidip d.o.'nun eline çiçek tutuşturup gitmesi. 😍