Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sm Exo'nun Marka Itibar Sıralamalarını Manipüle Ediyor

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
bugün acıklanan marka itibar sıralamasına göre exo 18.sırada 😀 bu marka itibar sıralamaları grup hakkında cıkan makalelere isim etiketlerinin aratılmasına göre belirleniyo ve exo'nun en cok konusulduğu ay 18.sırada olması o kadar komik ki en az 2.sırada olduklarına kalıbımı basarım. sm gercekten medya oyunun alasını yapıyo exo hiatus erasında bile ilk 10'dan düsmeyen bir grup normalde resmen exoyu basarısız göstermek icin her seyi yapıyo albüm siparisleriyle de net oynamalar yapıcak hatta chartlarda bile düsürebilir ckskxksj
inbound6379170734620329710.jpg

inbound5575761344890146001.jpg

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
bu bununla kalmaz cbi de sabote eder gibi geliyor bana. artık mv söylenenden farklı bir saatte ya da kore uyurken mi gelir, albüm satışları mı güncellenmez bilmiyorum ama hem exo'ya hem de kpop takip eden herkese daha önce bahsettiği para getirmiyorlar etiketini kabul ettirmek için bir şeyler daha yapar gibi

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
bu bununla kalmaz cbi de sabote eder gibi geliyor bana. artık mv söylenenden farklı bir saatte ya da kore uyurken mi gelir, albüm satışları mı güncellenmez bilmiyorum ama hem exo'ya hem de kpop takip eden herkese daha önce bahsettiği para getirmiyorlar etiketini kabul ettirmek için bir şeyler daha yapar gibi
ondan eksik kalmaz zaten
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ondan eksik kalmaz zaten
ay cümleyi yazarken yarısında gönderdim fkdkfks sm ondan eksik kalmaz zaten dediğin gibi basarısız göstermek icin elindeki tüm kozları kullanır umarım fanlar özellikle kexol bu medya oyunlarına kanmaz da üyelere desteğini gösterir

romo

Trainee
Tepki
206
EXO ismi ve markası çok kıymetli ama keşke sözleşme yenilemeden yeni bir isimle çıkış yapsalardı. Eminim EXO üyelerini bünyesinde barındırmak için sıraya girerdi şirketler-ve buna büyük şirketler de dahil. O kadar anlamsız ki bu yaşatılan şeyler

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
EXO ismi ve markası çok kıymetli ama keşke sözleşme yenilemeden yeni bir isimle çıkış yapsalardı. Eminim EXO üyelerini bünyesinde barındırmak için sıraya girerdi şirketler-ve buna büyük şirketler de dahil. O kadar anlamsız ki bu yaşatılan şeyler
öyle de üyelerin yenilememe gibi bir durumu yok maalesef sirket sözlesmelerine yeterli sayıda albüm cıkarmadıkları takdirde sözlesmenin otomatikman uzayacağı yönünde maddeler eklemis yani onların elinden de bir sey gelmiyo

romo

Trainee
Tepki
206
öyle de üyelerin yenilememe gibi bir durumu yok maalesef sirket sözlesmelerine yeterli sayıda albüm cıkarmadıkları takdirde sözlesmenin otomatikman uzayacağı yönünde maddeler eklemis yani onların elinden de bir sey gelmiyo
Ben o davanın içeriğiyle ilgili şeyleri çok iyi anlayamamıştım şimdi bunu öğrendim. Katlanılamaz bir şey bu ya. Davayı umarım kazanırlar. Ah ulan

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
Ben o davanın içeriğiyle ilgili şeyleri çok iyi anlayamamıştım şimdi bunu öğrendim. Katlanılamaz bir şey bu ya. Davayı umarım kazanırlar. Ah ulan
umarım kazanırlar 🙏🏼

Ü

Üye silindi 187

Sözleşme feshi yapabilirler ama yine de sonuçta luhan felan da öyle ayrıldı.Hukukçu değilim sadece tahmin ediyorum.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,517
Sözleşme feshi yapabilirler ama yine de sonuçta luhan felan da öyle ayrıldı.Hukukçu değilim sadece tahmin ediyorum.
cbx bu yüzden dava actı bakalım cb sonrası diğer üyelerden de bir atak bekliyoruz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Marka itibar sıralamalarına asla güvenmemek gerek. Zamanında birisi haber yapmıştı, bu sıralamayı hazırlayan şirketin adresi bile yalanmış. Kafalarına göre çalıp kafalarına göre oynuyorlar.
evet bugün onlarla ilgili bilgileri paylastılar sirketin ceosu probyn tekiymis zaten ve listeleri kafasına göre hazırlıyomus bu saatten sonra cok da bir önemi yok artık