Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Solo Kariyerinde Başarılı Olacak İdoller

A

Anonymous (bca9)

Bts,Rv,Twice,Exo,Bp gibi gruplarda sizce hangi üyeler solo kariyerinde başarılı olup hangileri solo olarak yeterli başarıyı veremez.4.jen için erken diye onları dahil etmiyorum.Kendi fikirlerime göre:

BTS
- Jungkook
-Taehyung
-Rapline

Exo
- Baekhyun
- Kai
- Do

Twice
-Nayeon

Rv
-Irene
-Seulgi
-Joy

Bp
-Jennie

Diğer üç üye bir süre sonra floplayabilir bence.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Bts,Rv,Twice,Exo,Bp gibi gruplarda sizce hangi üyeler solo kariyerinde başarılı olup hangileri solo olarak yeterli başarıyı veremez.4.jen için erken diye onları dahil etmiyorum.Kendi fikirlerime göre:

BTS
- Jungkook
-Taehyung
-Rapline

Exo
- Baekhyun
- Kai
- Do

Twice
-Nayeon

Rv
-Irene
-Seulgi
-Joy

Bp
-Jennie

Diğer üç üye bir süre sonra floplayabilir bence.
Red velvet seulgi>>>> ne yapsa dinletiyor izleyiyor konsepti muthis. Irenela alt grubu da iyiydi

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,896
Baekhyun, chen, d.o. net solo kariyerleri başarılı olur. Bence en uzun soluklu solo kariyerde chen'in olur. Ballad söylediği için yaşlansa bile söylemeye devam edecek ve sabit bir kitle hep dinleyecek onu. (Gerçi d.o. ve baekhyun da her türlü uzun soluklu kariyerleri olur. Güçlü vokalleri var çünkü)
Nct Taeil, Doyoung, Taeyong, Mark, Ten, Jaehyun. En uzun soluklu solo kariyerler Taeil ve doyoung'un olur gibi. ballad üzerine bir solo kariyer yaparlarsa tabi. Ama taeil'in o sesle ve vokalle kendisi kariyerinden vazgeçmezse ve skandala karışmazsa kısa süreli biri solo kariyeri olacağını zannetmiyorum. Diğer üyeler de solo olarak başarılı olurlar.
Wendy ve seulgi.
Winter.

Açıkçası solo şarkıcılık kariyerinde bence vokali güçlü olan idollerin şarkıcılık kariyeri daha uzun oluyor. Çünkü yaş ilerledikçe dans etmek zorlaşıyor ve insanlar da sahnede dans eden bir yaşlıyı izlemeyi çok tercih etmiyorlar. Ama yaşlansa da eğer sesini iyi koruyabilmişse her türlü şarkı söyleyebilir ve insanlar da dinler. Korede zaten ballad şarkılar çok dinleniyor. O yüzden her türlü vokali iyi olan idol diğerlerine göre daha sağlam bir solo kariyer inşa ediyor bence.

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,362
BTS
- Jungkook
-Taehyung
-Rapline
Jini niye dışladın yahu super tuna hiti var onun, efsaneler efsanesi (şakalaşıyorum bu arada)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Jisoo bence de şarkıcı olarak değil de oyuncu olarak çok başarılı olucak.Arada bir de tam Kore'nin seveceği tarz şarkılar çıkarırsa daha da yükselir.
Ama ben yine de Jennie'ye ek olarak Rosé'nin de başarılı olabileceğini düşünüyorum.Özellikle uluslararası alanda.Hem müzikle de en içli dışlı olan üye bence.Çok hoş bir sesi var,sadece hit bir şarkı çıkarması lazım🌸
Ekli dosyayı görüntüle 23736
Katılıyorum söylediklerine. Jisoo'nun oyunculuktan ilerlemesi onun için daha iyi olur gibi. Rosé jennie kadar başarılı olmasa bile bp üyeleri içinde en başarılı ikinci kişi olacağını düşünüyorum (müzik anlamında). Ses tonu güzel, doğru şarkılar alırsa bir de birazcıkta hırs oldu mu iyi yerlerde olur gibi.

Jesé

Trainee
Tepki
377
Jennie kesinlikle basarili olacakmış gibi geliyor
Joy'un potansiyelide var bence güzel bir albüm alırsa patlar
Twiceda nayeon başarılı olur gibi
ve aespada solo olarak gisellein başarılı olacağını düşünüyorum