Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Türkiye'nin Karabiber Rezervi: Serdar Ortaç

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Eğer biraz daha bu konuyu açmasaydım ortadan çatlamam muhtemeldi.
Biliyorsunuz, Serdar Ortaç Türk Müziği konusunda 'devrim' denen o isimlerden biri ve ben kendisi gerçekten seviyorum. Şarkılarıyla da aramda hep bir bağ olmuştur az veya çok. Sizin onun hakkındaki düşüncelerinizi merak etmekle birlikte favori şarkılarınızı da öğrenmek istiyorum doğrusu. Haydi buyurun, karabiberlerim! Vuralım kadehlere sldfksaşlgksşa

hqdefault.jpg

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Biliyorsunuz, Serdar Ortaç Türk Müziği konusunda 'devrim' denen o isimlerden biri ve ben kendisi gerçekten seviyorum. Şarkılarıyla da aramda hep bir bağ olmuştur az veya çok. Sizin onun hakkındaki düşüncelerinizi merak etmekle birlikte favori şarkılarınızı da öğrenmek istiyorum doğrusu. Haydi buyurun, karabiberlerim! Vuralım kadehlere sldfksaşlgksşa

Ekli dosyayı görüntüle 267
Seni çöpe atacağım poşete yazık(!)
Bir aralar çok dinliyordum bunu...
Özellikle playlistsiz bir şarkı rehberine sahip biri olarak ballad şarkıdan sonra denk geldiğinde modum değişiyordu jalalabalalapakaoamalma

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Seni çöpe atacağım poşete yazık(!)
Bir aralar çok dinliyordum bunu...
Özellikle playlistsiz bir şarkı rehberine sahip biri olarak ballad şarkıdan sonra denk geldiğinde modum değişiyordu jalalabalalapakaoamalma
Aşkım niye kıskandın?
Hayat acımı bölüşmekten, denemekten suçlandın!!

Bir insan acı çektirirken göbek attırır mı ya?

eyusei

Trainee
Tepki
29
Şarkıları aşırı enerjik moda sokuyor insanı ama desteklediği malum kişiden dolayı maalesef ufak bir soğudum.

Konu Sahibi
mineonere

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,982
Sertaç Ortaç iyidir de bir ara eşinden ayrıldıktan sonra bayağı çökmüştü. Depresyondaydı bence. Sonra ne oldu bilmiyorum.
Evet sonra hastalığı falan çıktı. Ciddi çöküş yaşadı ki hâlâ da toparlayamadı zaten

ahjummademebozuluyorum

Fanbase Starter
Tepki
2,003

Ekli dosyayı görüntüle 267
Ünlülerden ilk crushım, ilk aşkım, çekik prensim. Orta okul, lise yıllarımda bu adama aşıktım resmen. İlk aldığım kasetler ona ait. Sonradan çıkan saçma sözler barındıran şarkılarının aksine ilk şarkıları çok güzeldi. Benim aklımda da o şarkılarla kaldı hep. Keşke kumar sorunu yaşayıp sıfırı tüketmeseydi. Ünlüler için tam ibretlik o kısım. Bestelerinden aldığı paralar onu rahatlıkla Türkiye'nin en zengin ünlüleri arasına sokabilirdi oysa ki. Ebru-Serdar ise benim imkansız shipim olarak kaldı maalesef. Sevdiğim birkaç şarkısını atayım bari.

Videoları araştırırken çıkış yıllarını ne çok özlediğimi farkettim 🥺
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ünlülerden ilk crushım, ilk aşkım, çekik prensim. Orta okul, lise yıllarımda bu adama aşıktım resmen. İlk aldığım kasetler ona ait. Sonradan çıkan saçma sözler barındıran şarkılarının aksine ilk şarkıları çok güzeldi. Benim aklımda da o şarkılarla kaldı hep. Keşke kumar sorunu yaşayıp sıfırı tüketmeseydi. Ünlüler için tam ibretlik o kısım. Bestelerinden aldığı paralar onu rahatlıkla Türkiye'nin en zengin ünlüleri arasına sokabilirdi oysa ki. Ebru-Serdar ise benim imkansız shipim olarak kaldı maalesef. Sevdiğim birkaç şarkısını atayım bari.

Videoları araştırırken çıkış yıllarını ne çok özlediğimi farkettim 🥺
İki videosunu kabul etmedi nedense. Biri Yaz Yağmuru, diğeri Ben Adam Olmam.