Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Unutamadığımız Anılarımız

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
692
Herkese merhabaa.Çocukluğunuzdan beri unutamadığınız anınız var mı? Varsa bu gönderi tam size göre😀 burada unutamadıklarımızı döküyoruzz
Benimki: Şimdi biz küçükken (3. Sınıf olduğum zamanlar) babam bize dedi ki çok geç uyuyorsunuz.Bundan sonra 21:30 olduğu gibi uyuyun.Uyuyup uyumadığınızı annenizi arayıp soracağım falan dedi e biz de korktuk normal olarak fjjdhf şimdi bir gün öğretmenim bize bir hikayeni okuyup aklımızda kalanı yarın ezber konuşmamızı ödev olarak verdi.E ben de o konuda aşırı psikopattım bir zamanlar..Psikopat derken öyle ezber ödevler olunca noktasına kadar ezberlerdim yani 1 kelime bile geçmezdim.Şimdi onca ödevin arasında bir de bu ödev yetiştiremeyeceğimi anladım zaman da bayağı kısıtlı( biz okula gündüz gidiyorduk ondan)...Ben de ne yemeğe gidiyorum ne dışarı çıkıyorum sırf kitap okuyorum.Babaannem gel bir şeyler ye öyle oku yoksa aklında kalmaz dedi.Sonra aptal gibi ağladım babam birazdan arayacak ben hâlâ hikayeni ezberleyemedim diye kfjfjf sonra annem ben söylerim kızım ağlama falan dedi öyle bitti ama yine de çok ağlamıştım cidden hayatımda o günkü kadar kötü hissettiğimi hatırlamıyorum...

Taegucci

Trainee
Tepki
66
Olmaz mı ayol
Küçükken akrabalar gelmişti ben de babamın arabasının içine yastıkları yerleştirip üzerinde uyumuştum millet de akşama kadar beni aramış sonra akşam uyandım baktım herkes beni arıyorr

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
692
Olmaz mı ayol
Küçükken akrabalar gelmişti ben de babamın arabasının içine yastıkları yerleştirip üzerinde uyumuştum millet de akşama kadar beni aramış sonra akşam uyandım baktım herkes beni arıyorr
Arabanın içinde uyumayı ancak sen düşünebilirdin zaten kdjdjd