Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Visual Adam

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,320
Senin visual adam diye konu açtığını görünce konuya girmeden beomgyu dedim ve yanıltmadın beni 🔥🔥
Yaa bu çocuk ne böyle kısa saçlı ayrı uzun saçlı ayrı ama korede hala visual diyince çok bahsedilmemesi beni çok şaşırtıyor ölüp gittikleri birsürü isme bin basar ama millette basiret bağlanması mı vardır nedir 🤦🏻‍♀️
Visual diye pozisyonu olup Kore'de harcanan tek kişi olabilir 🤧

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Senin visual adam diye konu açtığını görünce konuya girmeden beomgyu dedim ve yanıltmadın beni 🔥🔥
Yaa bu çocuk ne böyle kısa saçlı ayrı uzun saçlı ayrı ama korede hala visual diyince çok bahsedilmemesi beni çok şaşırtıyor ölüp gittikleri birsürü isme bin basar ama millette basiret bağlanması mı vardır nedir 🤦🏻‍♀️
Çok beomgyu biased olmusumHDKWHEKW 💞💞💞

Konu Sahibi
ask

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,550
Ya önümüze gelene ŞİRKET NAPIYOR HARCIYOR ELİNDEKİ CEVHERİ diye sallamak istemiyorum ama beomgyu gerçekten çok harcanıyor çok sinirleniyorum öyle böyle değil 😒

Çok iyi olmuş aşkım böyle devam beomgyu bu dünyada bir tek seninle paylaşırım adkdnakaksb
🥺🥺💞💞💞 ve hatta😭😭😭