Netizen Turkey Ho Geldiniz!

Netizen Forum, T羹rkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-T羹rk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tart覺malar, Son 覺kanlar ve dahas覺.

Kay覺t Ol

Wendy Covid19 Pozitif 覺km覺 丹

revelimderevelim

Payla覺mc覺 ye
ye
Kat覺l覺m
10 May 2023
Tepki
272
Wendy d羹n covid19 pozitif 癟覺km覺. Bence bir kurun d繹kt羹relim ya wendy'e nazar var bayad覺r 癟覺ks覺n.
Feel My Rythm promosyonlar覺 s覺ras覺nda da covid19 pozitif olduu i癟in ara verilmiti. Napsak nazar duas覺 falan m覺 okusak. Umar覺m 癟abuk toparlar.

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Payla覺mc覺 ye
ye
Kat覺l覺m
10 May 2023
Tepki
272
Genel kontrole falan gittin mi ya?
襤yi bak v羹cuduna ileride daha nas覺l vir羹sler 癟覺kar kim bilir?
襤kinizi de beslemek laz覺m bol bol jsjaojaoajaoakala
Genel kontrol deilde cildiye art bana parma覺mda bir s羹redir ge癟meyen izler var randevu bekliyorum. D羹zelicez inallah be

2307

Payla覺mc覺 ye
ye
Kat覺l覺m
11 May 2023
Tepki
394
Genel kontrol deilde cildiye art bana parma覺mda bir s羹redir ge癟meyen izler var randevu bekliyorum. D羹zelicez inallah be
Ayn覺s覺 bende var 繹zellikle yara k覺s覺mlar覺n覺n etraf覺 kuru (kuru ciltliyim zaten ama tabaka halinde bir kuruluk var). O kadar ciddi bir ey mi ki ya?

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Payla覺mc覺 ye
ye
Kat覺l覺m
10 May 2023
Tepki
272
Ayn覺s覺 bende var 繹zellikle yara k覺s覺mlar覺n覺n etraf覺 kuru (kuru ciltliyim zaten ama tabaka halinde bir kuruluk var). O kadar ciddi bir ey mi ki ya?
Bilmyiorum ya 癟ok can覺m覺 s覺k覺yo ka覺n覺yo falan s覺v覺 sabun ampuan falan g繹rs羹n iyice art覺yo p羹t羹r p羹t羹r sibilce gibi eyler

2307

Payla覺mc覺 ye
ye
Kat覺l覺m
11 May 2023
Tepki
394
Bilmyiorum ya 癟ok can覺m覺 s覺k覺yo ka覺n覺yo falan s覺v覺 sabun ampuan falan g繹rs羹n iyice art覺yo p羹t羹r p羹t羹r sibilce gibi eyler

Ayaklar覺nda var m覺 peki? O dediin eyler benim aya覺mda vard覺 bir ara sonra gitti ama 繹nceden dediim kuruluk kald覺... Krem s羹r羹yorum ama anl覺k fayda ediyor a覺r覺 k繹t羹 olay...

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Payla覺mc覺 ye
ye
Kat覺l覺m
10 May 2023
Tepki
272
Ayaklar覺nda var m覺 peki? O dediin eyler benim aya覺mda vard覺 bir ara sonra gitti ama 繹nceden dediim kuruluk kald覺... Krem s羹r羹yorum ama anl覺k fayda ediyor a覺r覺 k繹t羹 olay...
Yok ya hatta bir parma覺m da var valls anlayamad覺m ne olduunu nemlendirsem de gitmiyo yap覺t覺 kald覺

u anda bu konu'yu okuyan kullan覺c覺lar