Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Wendy Covid19 Pozitif Çıkmış 🤦

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Wendy dün covid19 pozitif çıkmış. Bence bir kurşun döktürelim ya wendy'e nazar var bayadır çıksın.
Feel My Rythm promosyonları sırasında da covid19 pozitif olduğu için ara verilmişti. Napsak nazar duası falan mı okusak. Umarım çabuk toparlar.✨

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Oha ya şu kızın çekmediği şey kalmadı... İyileşir umarım hemen bünyesi aşırı zayıf...

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Genel kontrole falan gittin mi ya?
İyi bak vücuduna ileride daha nasıl virüsler çıkar kim bilir?
İkinizi de beslemek lazım bol bol jsjaojaoajaoakala
Genel kontrol değilde cildiye şart bana parmağımda bir süredir geçmeyen izler var randevu bekliyorum. Düzelicez inşallah be

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Genel kontrol değilde cildiye şart bana parmağımda bir süredir geçmeyen izler var randevu bekliyorum. Düzelicez inşallah be
Aynısı bende var özellikle yara kısımlarının etrafı kuru (kuru ciltliyim zaten ama tabaka halinde bir kuruluk var). O kadar ciddi bir şey mi ki ya?

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Aynısı bende var özellikle yara kısımlarının etrafı kuru (kuru ciltliyim zaten ama tabaka halinde bir kuruluk var). O kadar ciddi bir şey mi ki ya?
Bilmyiorum ya çok canımı sıkıyo kaşınıyo falan sıvı sabun şampuan falan görsün iyice artıyo pütür pütür sibilce gibi şeyler

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,629
Bilmyiorum ya çok canımı sıkıyo kaşınıyo falan sıvı sabun şampuan falan görsün iyice artıyo pütür pütür sibilce gibi şeyler

Ayaklarında var mı peki? O dediğin şeyler benim ayağımda vardı bir ara sonra gitti ama önceden dediğim kuruluk kaldı... Krem sürüyorum ama anlık fayda ediyor aşırı kötü olay...

Konu Sahibi
revelimderevelim

revelimderevelim

Lead Dancer
Tepki
8,902
Ayaklarında var mı peki? O dediğin şeyler benim ayağımda vardı bir ara sonra gitti ama önceden dediğim kuruluk kaldı... Krem sürüyorum ama anlık fayda ediyor aşırı kötü olay...
Yok ya hatta bir parmağım da var valls anlayamadım ne olduğunu nemlendirsem de gitmiyo yapıştı kaldı