Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yeonjun Wewerseden Özür Dilemeş Neden Biliyor Musunuz?

kim de-fi

Trainee
Tepki
27
Kore kurtuluş günüyle ilgili bişey galiba ama olayı anlamadım

adonisanka

Trainee
Tepki
52
Kore kurtuluş günüyle ilgili bişey galiba ama olayı anlamadım
Dün Kore kurtuluş günüymüş. Eğer kutlamadan bir şeyler paylaşırsa ya da farklı ülke ile ilgili bir şeyler paylaşırsa böyle tepki gösteriyorlar sanırım. Ama özür dilendikten sonra kimse büyütmüyor. Şaşırdım normalde özür falan dinlemeyen yapıları var.

Konu Sahibi
kim de-fi

kim de-fi

Trainee
Tepki
27
Dün Kore kurtuluş günüymüş. Eğer kutlamadan bir şeyler paylaşırsa ya da farklı ülke ile ilgili bir şeyler paylaşırsa böyle tepki gösteriyorlar sanırım. Ama özür dilendikten sonra kimse büyütmüyor. Şaşırdım normalde özür falan dinlemeyen yapıları var.
Puff netizenler işte

damiboo

Trainee
Tepki
29
Puff netizenler işte
Txt'den biasım Yeonjun olmasına rağmen netizenler bir tık haklı. Çünkü japon imparatorluğunun yenilip kore halkının sömürgecilikten çıktığı gün. O yüzden o gün japonya, japonca veya onlarla bağlantılı bir şey paylaşınca netizenler sinirleniyor normal olarak. Felix, jaemin ve birkaç idol için de aynısını yaptılar

Konu Sahibi
kim de-fi

kim de-fi

Trainee
Tepki
27
Txt'den biasım Yeonjun olmasına rağmen netizenler bir tık haklı. Çünkü japon imparatorluğunun yenilip kore halkının sömürgecilikten çıktığı gün. O yüzden o gün japonya, japonca veya onlarla bağlantılı bir şey paylaşınca netizenler sinirleniyor normal olarak. Felix, jaemin ve birkaç idol için de aynısını yaptılar
Yok yok ona asla lafım yok zaten bu tür tarihi konular hassas çizgim. Sadece yeonjunun paylaştığı fotoğrafta oranın japonja olduğunu belirten birşey yoktu hani ınstagramım yok paylaşımı görmedim ama fotoğrafları gördüm üyeler uzun süredir Japonya'da olduğu için fotoğrafın Japonya'da çekildiğini farketmemiştir bile ama çok linç yememiş galiba özür dolayısıyla