Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Netizen Forum

fosforlucevriye
fosforlucevriye
@andromeda cidden fiyatlar şaka gibi, bu ay sivilce tedavisine başladığım için ürünlere 1200 lira falan ayırmam gerekti(🤡) bi de yirmimden sonra sivilcelerle uğraşıyorum ne güzel, birini feda etmem gerekiodu yani😃🥰
Son iki paragrafında dedim ben mi yazmışım, ben de aynılarını senin için diliyorum 💜 kalktım bakalım ne yapabilirsem yapcam yeto cidden psikolojimi falan atıcam çöpe aptlrspu psikoloji
fosforlucevriye
fosforlucevriye
@Haney 🍯 bu arada sen de daha iyisindir umarım, seni üzen herkese şu anki gerginliğimle kötü şeyler yapasım var 😃 nereden buraya geldim bilmiyorum sjfbksjxldjfkf bilinç akışı tekniği kullanıyorum bugün sen de daha iyi hisset bu bi emir
fosforlucevriye
fosforlucevriye
@andromeda Senle ben çok iyi bi depresyon podcast patlatırız bu arada nolcak bizim yıkıklık
Haney 🍯
Haney 🍯
fosforlucevriye
fosforlucevriye
@Haney 🍯 VALLA BU ARA DA GİDEN GİDENE KIZLAR daha iyi hissedeceklerse gitsinler ben hep buradayım zaten bekliom sabırla
fosforlucevriye
fosforlucevriye
@Ayisigi ay çooook teşekkürler iyi dileklerin için youtubeda video izlemeyi çok severim zaten bu cuma bakıcam kanallara mutlaka 💜💜💜💜💜 neyse ki oda arkadaşımla biraz dedikodu yaptık ve beraberce biraz toparlandık sdalfkmvrşlegn aile işlerimi de artık salmaya karar verdim yeto cidden elimden bi şey gelmiyo