Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Netizen Forum

Haney 🍯
Haney 🍯
Haney 🍯
Haney 🍯
canimbanabas
canimbanabas
hanemmmmm😭😭😭😭😭😭😭 üzülme sakin döverim sonra seni😡
Haney 🍯
Haney 🍯
Hissiz Müziğim
Hissiz Müziğim
Balımm, seni çoook tebrik ediyorum🌼. Red yemek güzel olmasa da en azından hislerinin olumsuz da olsa bi karşılığı oldu.
Darısı benim başıma ama önce onun yanında konuşmayı sökmem gerek😭
İki gün önce iftara gitmiştim arkadaşlarımla sonra dondurma yemeğe gittik. Yurda geri gelirken bi bankta oturmak istedik. Boş banka yönelirken birileri oturdu, biz de başka yöne yöneldik. O kısım baya karanlıktı . Onların yüzünü görmedim ama kalbim öyle bir attı ki anlatamam😭. Arkadaşlarıma "Aha benimki" dedim ama kimsenin suratını göremiyoruz. Benim platonik olduğum çocuk sırtı bize dönük bi şekildeydi ve onu duruşundan tanıdım . Arkadaşlarım şok oldu, onu nasıl tanıdın dediler. Ben değil , kalbim tanımıştı. Dilim tutuldu, elim ayağım titriyor, konuşamıyordum. Hemen oradan uzaklaştık, bizi görmediler.
Haney 🍯
Haney 🍯
Hissiz Müziğim
Hissiz Müziğim
@Haney 🍯 teşekkür ederim balım🤧
Bazen kendime, red yiyeceğimi bilmeme rağmen inceldiği yerden kopsun , git açıl şu çocuğa diyorum. Ama göz göze gelmeye bile korkuyorum. Kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor. Onu düşünürken, sesini duyunca bile kalbim güm güm atıyor 😭
Haney 🍯
Haney 🍯
@Hissiz Müziğim ayy inan seni çok iyi anlıyorum 😭😭
Maalesef sana tavsiye veremeyeceğim çünkü ben de böyleyim 😭
Haney 🍯
Haney 🍯
@Hissiz Müziğim ama iyi biriyse açıl bence. Bir şey kaybetmezsin. En azından reddetse bile güzel bir şekilde reddeder. Bknz benimki 😭
Hissiz Müziğim
Hissiz Müziğim
Hissiz Müziğim
Hissiz Müziğim
@Haney 🍯 ben onun yanında konuşamıyorken nasıl açılayım. El kol hareketleri ile anlatamam ki😭. Bir de çok da yakın değiliz, en fazla merhaba merhaba.
Bir de sürekli erkek arkadaşlarıyla , onlarla da pek muhabbetim yok.
Şuan eksilerdeyim😭
Haney 🍯
Haney 🍯
@Hissiz Müziğim biz merhabalaşmıyorduk bile 😭

Benden ilişki tavsiyesi alma ben daha da batırırım 😭
Haney 🍯
Haney 🍯
@Hissiz Müziğim ama iyi yanından bak. Çok yakın değilseniz bozulacak bir ilişkiniz de yok demektir. Arkadaş olsaydınız onu kaybedebilirdin ve bu daha çok canını yakardı
Hissiz Müziğim
Hissiz Müziğim
Ayyy her neyse balımmm
İkimizin için de hayırlısı olsun
Belki yüzyıllar sonra açılma cesareti bulurum, o birilerini bulmadan🤧
Haney 🍯