Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Netizen Forum

52Hertz
52Hertz
Ah sasuke ergenliğin bitsin de düzel diye 500 küsür bölüm bekledik yaktın bizi 😭
Arven
Arven
Ben daha yeni gittiği bölümlerdeyim kahroldum onun yüzünden salak çocuk 😭😭
52Hertz
52Hertz
Sana kötü bir haberim var aklı başına gelmesi finalde oluyor ancak 🙈
Arven
Arven
Biliyorum kızlar söyledi zaten 😭😭
Öldürecek bu çocuk beni 😭
Bende saf gibi Naruto ile işbirliği yapıp daha da güçlenmelerini bekliyodum
Bı de herkes ondan nefret ediyor yok çok öne çıkıyor yok bilmem ne diye ama ben yine de seviyorum 😭😭
52Hertz
52Hertz
Bende seviyorum ya öne çıkıyordu evet ama bu beni rahatsız etmemişti çoğu kişi sakuradan da nefret ediyor ama ben ondan da nefret etmiyorum sasukenin ise nefret edilmesi gereken kısımları ileriki bölümlerde asıl ama o zaman bile vazgeçmeyen ben ve Narutoyduk 😂
Arven
Arven
Ben Sakura dan nefret etmiyorum ama çok da sevmiyorum yani
Arven
Arven
Ben en başından beri Sasuke'yi seviyorum 🥺
Ama şu an hem kızgın hem de kırgınım ona bı de son bölümlerde dönüyormuş salak ya 😭😭
Ben nasıl beklicem o kadar bölüm 😭😭
Arven
Arven
Hinata çok tatlı 😍
52Hertz
52Hertz
Ohoo buna kırıldıysan ileride sasukenin yüzünü görmek istemeyeceksin 😂 ve evet hinata çok tatlı ama keşke azıcık daha dişli olsaydı ☹️
Arven
Arven
Sasuke benim başımı eğmedi kopardı kopardı baştan sevmeseydim keşke ama girdik bı yola artık 😭😭🤧
52Hertz
52Hertz
Boşver her türlü havalı üstelik düzelince de tam düzeliyor 😎
52Hertz
52Hertz
Ve hikayesi de beni hep üzdü abisi falan şimdi spoi de çok vermek istemiyorum ama o psikoloji ile herkes yoldan çıkardı
Arven
Arven
Evt doğru o da çok kötü seyler yaşadı tüm sülalesi katledildi çocuğun ama yine de Naruto'ya inanet etmeseydi keşke 😭
Arven
Arven
Senin kafanı da şişirdim kusura bakma 😅😅
52Hertz
52Hertz
Naruto daha çok üzülecek 😭
52Hertz
52Hertz
Hiç şişirmedin ki ben sevdiğim şeyler hakkında konuşmaya bayılırım 😂
Arven
Arven
Ayy bende 😍😍