Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

52Hertz kullanıcısının son içeriği

1. 52Hertz

Geç kaldın 🥺 yeni mesajlar yazarız bizde eskilerin yerine 😍

Geç kaldın 🥺 yeni mesajlar yazarız bizde eskilerin yerine 😍
  2. 52Hertz

İyi öyle yaşıyoz 😂

İyi öyle yaşıyoz 😂
  3. 52Hertz

Evet hatıra diye duruyordu 🥺

Evet hatıra diye duruyordu 🥺
  4. 52Hertz

Zaten girmiyor girsem bile yazmıyordum olanlara şaşırdım nereden nereye gelmiş herkesin...

Zaten girmiyor girsem bile yazmıyordum olanlara şaşırdım nereden nereye gelmiş herkesin hakkında hayırlısı olsun
  5. 52Hertz

Herkes mesajlarım silinsin hesabımı sil diye uğraşırken benim arkadaşlarım ile özel konuşmalarım...

Herkes mesajlarım silinsin hesabımı sil diye uğraşırken benim arkadaşlarım ile özel konuşmalarım silindi diye üzülmem 🥲 bana köprüde satarlar
  6. 52Hertz

Gariban @Bumblebee hesabını sildirmek istersede yazamazsa ne yapacak 🥲

Gariban @Bumblebee hesabını sildirmek istersede yazamazsa ne yapacak 🥲
  7. 52Hertz

Haber Jungkook Büyük Bir Solo Sanatçı Olduğunu Kanıtlıyor

Okumaya üşendim uzun liste ne yapayım 🤧
  8. 52Hertz

Anket Türkiye'ye Gelmesini Istediğiniz Kpop Grubu?

BTS konserleri der susarım çok iyi hazırlanıyorlar şimdiye kadar hep link peşinde koştum azda gerçekten konserlerine gidebilmek için koşayım 🤧
  9. 52Hertz

Bu çocuk artık ölmeden bir müzik videosu çekebilir mi 🤧 [ATTACH][ATTACH]

Bu çocuk artık ölmeden bir müzik videosu çekebilir mi 🤧
  10. 52Hertz

Sahuruna Sahuruna Bandım

Demek ki bu kadar erken uyanmak millette kafa yapmaya başladı.
  11. 52Hertz

Ay dune gerçekten güzel 🥺 ilk kitabını da okudum zaten ilk kitabı iki filmde anlatmışlar ikiyi...

Ay dune gerçekten güzel 🥺 ilk kitabını da okudum zaten ilk kitabı iki filmde anlatmışlar ikiyi izleye bilirsen sinemada izle bence tam sinemada izlemelik film Dizinin adı messiah 2020 yapımı ben izlemedim ama böyle değişik şeyler de ilgimi çekiyor izlemeyi düşünüyordum ama ikinci sezonu...
  12. 52Hertz

Dizi deseydin bir tahminim vardı ama puf oldu 🤧

Dizi deseydin bir tahminim vardı ama puf oldu 🤧
  13. 52Hertz

Dizi mi film mi bu 🤔

Dizi mi film mi bu 🤔
  14. 52Hertz

@Arven dune part2 birinciyi izlemediysen ilki biraz sıkıcı gelebilir bence değildi ama böyle...

@Arven dune part2 birinciyi izlemediysen ilki biraz sıkıcı gelebilir bence değildi ama böyle yorumlar da çok gördüm ama ikinci bence çok güzeldi
  15. 52Hertz

Filmde ki etkisi beni de korkuttu 😂 insanlar kendilerini kurtaracak birini arıyor her daim 🥲

Filmde ki etkisi beni de korkuttu 😂 insanlar kendilerini kurtaracak birini arıyor her daim 🥲