Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Aliaa kullanıcısının son içeriği

1. A

Cahil Ve Racist

" n word söylemedi, dudakları kıpırdamadı bla bla bla" Siyahi fanlarını çok sevdiğini göstermek için bu çabası takdire şayan. Ayakta alkışlanası bir cahillik.
  2. A

Taehyung'un N Word Kullanması

Birebir konuşulsa zaten tatlı dille konuşulurdu konu. Maalesef iki kişinin konuştuğu sırada diğer kişilerin müdahalesi olunca saçmalaştı konu. Belli ki arkadaşsınız birinize laf söylenince hepiniz alınıp karşılık veriyorsunuz. Siteye yeni başlık yazmaya başlayanlar için hiç hoş bir durum değil...
  3. A

En iyisi sen ve pandalı arkadaş biraz ayrı vakit geçirin. Belli ki ruh ikizi olmuşsunuz artık. Pandalı arkadaş ona eksi attım diye bozulmuştu. Ve dile getirdi. Sizler de beğenerek yorumuna katıldığınızı gösterdiniz. Ama bu yoruma katılan kişiler, benim yorumlarımı eksilemişti öncesinde.
  4. A

Ben mağduriyet kasmadım zaten. Eksi konusunda yakınan sizlersiniz. Benim için katılmadığım görüşe eksi atılması normal bir davranış. Ben yaptığımda abartılı tepki gösterdiniz ama aynısını 3-4 kişi yaptınız, abes geldi.
  5. A

Grup halinde aynı şeyleri tekrarladığınız için tabi üzerinize alınmanız normal. Benim beğenmeme butonuna basmam sizleri çok rahatsız ediyor orasını anladım. Ama ben bir başkası ile konuşurken bana 3-4 kişi birlikte eksi atmaya başlayan sizlersiniz. Ben size eksi attığımda neden sorun oluyor.
  6. A

Bu yazdığım sana değildi. Okumadan yazdığın belli. Diğer arkadaşın yorumuna bariz bir cevaptı. Okusan anlardın. İsmi emojili arkadaşın yorumunaydı, bariz belli üstelik
  7. A

Gerçekten okumadan cevap mı yazıyorsun? Bugün canlı yayını izledim, dinlediği şarkıların sözlerine bakınca şok geçirdim çünkü iğrençti. Sitede başlık vardır illa diye düşündüm. Arattım yoktu. Ve başlık açtım. Eksi atmak bir salise. Düşünüp yorum yazmak daha uzun sürüyor hayatım. Okumadan cevap...
  8. A

Of neden taehyung özelinde tartışırken konuyu bireysele çekip şahsi saldırıya geçiyorsunuz. Ben zaten en başta konuyu kimse açmadığı için açtığımı belirttim. Yoksa konu acık olsa başlık yazmazdım zaten. Aynı anda 3-4 kişi bana cevap yazıyorsunuz. Kusura bakma seni aradan kaçırdıysam. 3-4...
  9. A

Ben zaten katılın diye diretmedim. Taehyung üzerinden konuştum konuyu hep. Callmewarsley isimli arkadaş kişisel saldırıya geçmeye çalışmasa gayet düzgün ilerliyordu başlık. İlk önce bana canlı yayını izledin mi gibi saçma bir soru sorarak saldırı yapmak için fırsat kolladı. Sonra diğer...
  10. A

Arkadaşlar mevzuyu uzatan sizlersiniz zaten. Benim için sorun olanın şarkı sözleri olduğunu belirttim. Evet haklısın şarkı sözleri kötüymüş daha düzgün tercih yapabilirdi yazsanız mevzu uzamayacak. Ama sırf savunmak için dal bulmaya çalıştınız devamlı. Yok canlı yayını izledin mi? Yok sözler çok...
  11. A

Kulağıma hoş gelen her şeyi dinlerim bel altı olması önemli değil şarkıyı bilmiyorum ama olay sadece bel altı ne bileyim cinsellik artık neyse onlar varsa problem yapmam çoğu apop şarkısı zaten böyle şu zamanda buna mı takalım şimdi bel altı şarkı dinliyor vah vah ne ayıp Bu yorumu...
  12. A

Umursamıyorum yazan arkadaşları beğenip tasdiklemişsin. Haklı gördüğünü göstermişsin.
  13. A

Yani kadınları aşağılar tarzda söz yazan şarkıcıları umursamayıp melodisini dinliyoruz dediniz az önce ve beğendiniz. Köylü ifadesinin kullanımına karşı hassas olmanız garip geldi şimdi.
  14. A

Şarkılara eşlik etmese ben de böyle düşünürdüm. Ama eşlik etmesi sözlere baktığını gösteriyor bence. İngilizce bilmeyen biri, nasıl eşlik edecek yoksa.
  15. A

Benim ingilizcem ortalama olduğu için internetten bakmıştım yayında dinlediği tüm şarkılara. O bahsettiğim kısım diğer dinlediği şarkının sözüymüş. İki tane dinlediği şarkıyı karıştırmışım. Ama ikisininde sözleri kötü zaten.