Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

BAEklava fıstıkk kullanıcısının son içeriği

1. BAEklava fıstıkk

Haber Chanyeol "The Frog" Adlı Netflix Dizisinde Yer Alıcak

Benim de ilk aklıma gelen karakterin ölüp ölmeyeceği oldu kxkxkxjxcj Umarım öldürmezler jsjsjdjdjdj
  2. BAEklava fıstıkk

İzle Gece Gece Yarıldığım Singles Inferno Editi

Kesinlikle ama demekki daha evlenmesine var öcmcmckc Zaten hyeseon -doğru mu yazdım emin değilim şxlx- ona bir kaç beden büyüktü yaşı gwang hee den küçük olmasına rağmen ondan daha olgundu. Merak ettiğim gwang hee mi istemedi yoksa kız mı 🤔
  3. BAEklava fıstıkk

Ayy bugün bende gördüm olmayacaklarını biliyordum ama yine de çok üzüldüm nedensiz yere…
  4. BAEklava fıstıkk

En popüler olacağını söyleyince adama güldüm ama vallahi en popüleri oldu 😅
  5. BAEklava fıstıkk

Exo Planet Güncel Haberler

Ayy D.O nun doğum günü partisi çok güzeldi 😂hele kağıdı direk atması😅sexy cute mi diye sorunca sexy olduğunu söylemesi 😁ama hâlâ tatlış bir penguen. BAEK albümünü zaten bekliyorduk umarım güzel bir promo dönemi geçiririz YEOL,CHEN,XİUMİN üçlüsü çok güzeldi CHEN sahnedeyken bütün EXO L in hep...
  6. BAEklava fıstıkk

Çocukluk Crushlarınız

Benim ilk crush sonra zaten bir sürü oldu foto koysam yetmez clcllcckcllclc
  7. BAEklava fıstıkk

Haber Exo Ve I&B100

Sonunda be çok güzel bir oh çektim şuan. CBX grup faaliyetlerini durdurmaması daha güzel oldu inşallah güzel geri dönüşler alırız 🙏
  8. BAEklava fıstıkk

Ceo Baekhyun & Cbx / Kyungsoo Cb

D.O nun solosunu görünce aklıma direk promo yapması geldi kesinlikle yapmalı şarkıları idoller ve halk tarafından çok seviliyor çünkü. BAEK fıstıklı baklavam benim 🥹 şirket ceo su mu olmuş oy oyyy çok mutlu oldum😍 2024 güzel başladı bizim için bakalım ✨
  9. BAEklava fıstıkk

The First Snow'un Listelerdeki Durumu

Chanyeol Kai ya da Suho 😂😂 adamlar düz dursa bile sanat gibiler ben ise öcü gibi çıkıyorum cllclclclclclclclc
  10. BAEklava fıstıkk

The First Snow'un Listelerdeki Durumu

Hadi bakalım EXO kim diyenlere gelsin 😎 Aşırı mutluyum 10 yıllık şarkı birde B side🥹 işte sm aklı olsaydı şuan patlatırdı bir kış albümü vllvlvlvvlvlvl
  11. BAEklava fıstıkk

Kız Çocuğunuz Olsa Ismi Ne Olurdu ?

Bayıldım “junmican” 😂😂
  12. BAEklava fıstıkk

ayyy yorumun çok güzel ya 😂😂😂 seninki de oğlan olursa chanyeol Berk koy lclclcl birlikte büyür giderler 😅
  13. BAEklava fıstıkk

Lee Sun Kyun Ölü Bulundu.

Twitter da gördüm bende biri de şey yazmıştı bu olay olmadan 2 gün önce polise soruşturma için gitmiş ve 19 saat boyunca sorguda bırakmışlar adam kullandığını itiraf etmişti.üstüne üstlük m*dde kullanımda da 3 kez negatif sonuç vermiş ona rağmen bu kadar üstüne gidilmesi cidden üzücü huzur...
  14. BAEklava fıstıkk

3-4 ay önce stera diye bir şey duydum sonra bir melodi ile birleştirsem nasıl olur dedim birden Stera melodi geldi sonra ileride kızım koyarım dedim bakacaz cöckckckckckck
  15. BAEklava fıstıkk

Forumdaki Ilk Gununuz 🌸

Ben yeni kayıt olduğumda bir kaç kişi önceden trol hesabı açmışlardı birden bende gelince beni trol hesap sandılar inandırması zordu🥲 trol hesap açmayın sonradan kayıt olanları korkutabilir😅