Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

baggy kullanıcısının son içeriği

1. baggy

Etkinlik Vakti Idol Yorumları

Sesi IU'dan iyi ancak şirketi önüne taş koyuyor. IU'dan daha iyi yerlere gelir aslında ama SM'de kalırsa zor 💁‍♀️ SNSD'de en çok tanınan kişi ayrıca hayranları hep arkasında
  2. baggy

Çok şiddetliydi ya asla 5.3 gibi değildi

Çok şiddetliydi ya asla 5.3 gibi değildi
  3. baggy

(Moon Lovers)Wang So Gerçekte Nasıl Bir Kraldı?

Blog yazarını bende takip ediyordum sanırım oradan almışsın görünce aklıms 2017 geldi 🥲 Kardeşi ile ensest evlilik ilişkisi yaşadığını duyunca şok olmuştum 🤧
  4. baggy

G-Dragon Uyuşturucu Kullanmadığını Duyurdu

Ya aklım almıyor resmen bir pisliği savunuyorsun farkında mısın?? Kadınlar istese de onların videoya alınmaları mı gerekiyordu ha? Yada Seungri yada arkadaşlarının teca*** de bulunduğu kadınlar??? Onlar da mı hayat kadını falandı??? Olsalar da rızaya dayalı bir şey değildi bu. Lütfen kendine...
  5. baggy

Araştırmanızı öneririm Daesung purchased the Gangnam building in November 17, becoming embroiled in the controversy in July 2019. The building was demolished a few months later as investigations were well underway. Para cezası ile sıyrılan GD. Taciz yada Korelilerin dediğine göre ' cinsel...
  6. baggy

Peki binanın yıkılmasına ne diyorsun, eğer ki orada fuhuş yapılmadıysa? Ayrıca Kore'de hükümetin bile işin içine girdiği olayı nasıl hatırlamazsınız, hayran olmanıza rağmen? Para cezası ile sıyrılması da ayrı olay zaten "Shine A Light" konseri sırasında, G-Dragon ve dansçılarından biri...
  7. baggy

Ya aklım almıyor bir insan on milyarca paraya aldığı binanın içinde hangi işler yürüdüğünü nasıl bilmez , açıklar mısın? Ayrıca o zaman neden bina yıkıldı eğer orada fuhuş yapılmadıysa? Şimdi senin GD'nin taciz skandalı için de hayır böyle olmadı diyeceğin şeyler vardır, değil mi?
  8. baggy

Dedikodu Gittiğiniz En Kötü Düğün?

Babam ile üvey annemin Evlenmeden önceki gün kız tarafı düğünü iptal etmeye çalıştı kötü söylentilerden dolayı. Bunun üzerine gelin babama kaçtı. Gelin tarafı da ellerinden birşey gelmediği için düğünü akşama yaptılsr. Üvey annem saçını bile düzgün yapamamıştı ve düğün salonunda gergin bir...
  9. baggy

Muhafazakar Kesim

Ama İslam'da Tanrı yok değil mi? Türkçeleşmesini anlıyorum ama özel isim sonuçta Atatürk, İngilizce de ancestorturk diye geçmiyor değil mi?
  10. baggy

Muhafazakar Kesim

Burada bir açıklama yapmak istiyorum. O zaman ezanda Allah kelimesi yerine Tanrı kelimeleri geçiyordu. Halkın büyük kısmının ezanı Türkçe olarak kabul etmeme sebebi budur çünkü Tanrı, Allah'ın adlarından biri değildir. 99 ismi varken Tanrı konulması bana da saçma geliyor. Hatta Tanrı uludur...
  11. baggy

İsim Vererek Eleştiri Pt1

Artık keser misiniz şunu? Ne konusacaksaniz özelde konuşun Forumda iki gündür herkes sizler yüzünden diken üstünde Ne konusacaksaniz aranızda bitirin, çözün Forumun amacını bu gibi şeylerle doldurmayin
  12. baggy

Jennie'nin Teyzesi Taennie'den Bahseden Yorumları Beğendi

Jennie'nin sol tarafındaki kadın, Jennie'nin annesiyle birlikte Born Pink Seul Encore Finaline katılan Jennie'nin teyzesi Jennie'nin teyzesi Instagram hesabında bir fotoğraf yayınladı ve o gönderide Taehyung'un "For Us" şarkısını kullandı. Bunu fark eden Taennie shiperlar Taehyung ve Jennie...