Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dixon kullanıcısının son içeriği

1. Dixon

Lisa X Crazy Horse

2. Dixon

Lisa X Crazy Horse

Rosé ve jisoo, lisa'yı izlemek icin gitmisler Ayrıca rosalia 1695938765 Lisanin performansindan oldugu idda edilen bir video gordum, ama gercek degildir herhalde ustsuz dans edecegini dusunmuyorum
  3. Dixon

Haber V, Barbie Filmi'nin Gördüğü En Etkileyici Filmlerden Biri Olduğunu Söylüyor

Sanırım film kültürü gelişmemiş biri
  4. Dixon

The Last Of Us Izlemiş/Oynamış Olanlar

Herşeyiyle İnanılmaz bir dizi
  5. Dixon

The Weeknd Rezilliği

Abel ortalığı karıştırmadan önce çekimleri neredeyse tamamlanmış olan the idol'ın orjinal hali Sektöre girmeye çalışan yetenekli bir kızın sektörün gerçek yüzünü görmesi ve yaşadığı zorluklar anlatılacakti Ve yine keyifli bir HBO yapımı izleyecektik Ama Abel sette sorunlar çıkardı, dizinin...
  6. Dixon

Nmi̇xx'e Yeni̇ 2 Üye Mi̇ Eklenecek?

Uzun suredir gruplara sonradan uye eklemesi yapilmiyordu sasirdim Gruba eklenecek kizlar yetenekli degildir umarim yoksa onlarda feci harcanacak Lily ve sullyoon(?) gibi
  7. Dixon

Jennie'nin Idol Programındaki Kıyafeti, Normal Giyim Olarak Kabul Edilebilir Mi?

Konuşulması gereken kıyafeti değil ne isterse giysin 19 yaşında çocuk değil artık, jennie'nin kadınların bu denli objeleştirildiği bir dizide isteyerek rol alması konuşulması gereken konu
  8. Dixon

Jennie'nin Rakipsiz Olduğu Dönem

Çıkış yaptıktan bir süre sonra gereksiz bir nefret aldı, aldığı nefretten sonra özgüveninin düştüğünü düşünüyorum Özgüveninde yaşadığı düşüklük de performansını günden güne etkiledi
  9. Dixon

Jennie'nin Rakipsiz Olduğu Dönem

Jennie nin jennie olduğu zamanlar Gözlerindeki parıltıya bakın.. Hala canı istediginde, modu yuksek oldugunda guzel performans ortaya koyuyor ama koydugum videolardaki donem bir başka Şarkı söylüyor, rap yapıyor ana dansçı gibi dans ediyor tek bir eksiği yok ve bu videolar...
  10. Dixon

Bizim Anlayamadığımız Queencard

Anlıyorum üstte belirttiğim gibi hem 1 numara olmasi hem fanlari nedeniyle idle a özel yaptim aslında tüm gruplari kapsayacak bir gonderi yapmak istiyordum ama tek bir grup için gonderi acmak daha kolay geldigi icin toplu bir gonderiyi daha sonra yaparim diye dusundum
  11. Dixon

Bizim Anlayamadığımız Queencard

Neden bu kadar gergin ve gruba karşı savunmacı olduğunu anlamayamadim herkese ayri ayri cevap vermişsin fikrini belirt elbette ama bu kadar takılma
  12. Dixon

The Idol Finali

Sonda yarattıkları joss bana ne alakaysa amy'i hatırlattı Gone girl izleyin lütfen
  13. Dixon

The Idol Finali

Boş zamanım çok olduğu için izlediğim bir diziydi finali beni şaşırttı Joss'un gerçek kötü karakter çıkması.. En başından beri herkesi manipüle etmesi yavaş yavaş her şeyi kontrolü altına alması insanları kendine muhtaç bırakması Tedros'un konturolu altina gibi görünüp elindeki herşeyi alip...
  14. Dixon

✍🏼

Üsteki o tiktok videoları ne öyle ya İyiki birakmisim 2 yil önce hiç cekilmiyorlar