Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

BAMBOLEO kullanıcısının son içeriği

1. BAMBOLEO

Mamamoo Üyesi Moonbyul'a Ikizi Gibi Benzeyen Underrated Kpop Idolü

Son fotoğrafa kadar andırıyor demiştim ama son fotoğrafta aynısı
  2. BAMBOLEO

Dedikodu Hybe'ı Svt Kurdu Söylentileri Herkesi Kızdırdı

Onu biliyorum ama svt ilk kurulduğu zamanlarda da mı hybe a aitti pledis 1713870711 2020 de almış bünyesine pledisi yani svtnin yeterince büyüdüğü bir dönemde. Şirket ve grubun fanların abarttığı kadar birbirini etkilediğini sanmıyorum.
  3. BAMBOLEO

Dedikodu Hybe'ı Svt Kurdu Söylentileri Herkesi Kızdırdı

Biri hybe'ı svt kurdu der, öbürü svtini hybe var etti der, ikisi zamanında birbirinden bağımsızdı diye hatırlıyorum ben.
  4. BAMBOLEO

Tam olarak öyleydi

Tam olarak öyleydi
  5. BAMBOLEO

Gül ve cumbur işte yok abim yapmaz öyle biri değil siz onu tanımıyorusunuz falan diye

Gül ve cumbur işte yok abim yapmaz öyle biri değil siz onu tanımıyorusunuz falan diye
  6. BAMBOLEO

Yaşanmaması gereken şeyler yaşandı bunun başrollerinde de gül ve cumbur vardı diyebiliriz o...

Yaşanmaması gereken şeyler yaşandı bunun başrollerinde de gül ve cumbur vardı diyebiliriz o yüzden bir daha gelmezler
  7. BAMBOLEO

Uğruna ölünür bile

Uğruna ölünür bile
  8. BAMBOLEO

Aespa Cb Geliyorrr

Heyecanlandım, özellikle supernova nasıl olacak çok merak ediyorum.
  9. BAMBOLEO

Sm'in Altın Çağında Hangi Gruplar Vardı?

Red velvet exo ve snsd üçlüsü bence. Ah revelim senin değerini bilemediler.
  10. BAMBOLEO

[MEDIA]

11. BAMBOLEO

Aespa Cb Geliyorrr

Acaba kwangya ya geri dönecekler mi? Çok güzel duruyor.😍
  12. BAMBOLEO

Haber Aespa Pre Single Yayınlayacak + Albümdeki Şarkı Isimleri

Aespanın son albümü çok güzeldi umarım bu onun da üstüne çıkacak olan bir albüm olur.
  13. BAMBOLEO

Haber Hybe Min Heejin'in Istifa Etmesini Talep Ediyor

Hakkında pedofili iddiaları olan biriydi zaten. Korkunç biri olduğunu kanıtlamış oldu diyecek pek bir şey yok.