Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Blabla 'in en son etkinliği

• Blabla
    Bulunamadi
  • Blabla
    Blabla Tepki rururu__'s yorum yap üzerinde Lili Beth's profil yayını ile Kalp Kalp.
    @Blabla arada sırada bakıyorum aşkım harbiden içim çok yanıyor ya 😔
  • Blabla
    Blabla, Lili Beth adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Buralar Harry Potter yasak orman gibi ruveyim 🥺
  • Blabla
    Blabla Tepki rururu__'s yorum yap üzerinde Lili Beth's profil yayını ile Ağladım Ağladım.
    @Blabla AŞKIM 😭😭😭😭 öyle çok özledim ki seni, sizleriii ♥️
  • Blabla
    Blabla, Lili Beth adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Ruvey bebeğim😭
  • Blabla
    Blabla Tepki Lili Beth's durum ile Ağladım Ağladım.
    Ruvey gidince gelen o bosluk hissi dolmuyor bu forumda
  • Blabla
    Goo Hara'nın annesi miras davasını kaybetti, Hara'nın mirasından herhangi bir miras alamayacak. Anayasa Mahkemesi, mirasın ölen kişinin...
  • Blabla
    Ben de eh işte öğrendim neler olduğunu o şoku üzerimden atmaya çalışıyorum
  • Blabla
    Blabla Tepki kaorii's durum ile Ağladım Ağladım.
    Forum artık böyle hissettiriyor 😭
  • Blabla
    Blabla Tepki ponywinx's yorum yap üzerinde ponywinx's profil yayını ile Beğen Beğen.
    kimler onu destekledi o olay yaşandığında
  • Blabla
    Blabla Tepki Sweet Mimosa's üzerinde ask's ile Beğen Beğen.
    Biz ikimiz o kadar olaya rağmen yıkılmadık ayaktayız
  • Blabla
    Merhaba arkadaşlar, Forumda hesabınızı silebilirsiniz. Hesap silme için @Radyum 'a mesaj atmanız gerekmektedir. Hesap silme nasıl...
  • Blabla
    Blabla , Nasılsınız başlıklı konuya cevap yazdı.
    Özelden yazdimmm
  • Blabla
    Tenebris ne yaptı da gitti ki herkes pmden mesaj atayım anlat istersen ve gerçekten 2 ay mı ne yoktum bu kadar ağlayıp özlediniz mi...
  • Blabla
    Blabla , Nasılsınız başlıklı konuya cevap yazdı.
    Hepimiz sen gelmiyon diye ağlıyorduk şimdi nerden başlasam djdjsjjs hoşgeldin bu arada çok özlettin kendini. Görmüşsündür tenebris...
  • Blabla
    Blabla Tepki Hissiz Müziğim's üzerinde Miss Korea's ile Üzgün Üzgün.
    Merhabalar Buralarda sessizlik hakim
  • Blabla
    Blabla Tepki Müstesna's yorum yap üzerinde Müstesna's profil yayını ile Ağladım Ağladım.
    Siz geri gelin ama ben giderim. Böyle hiç olmadı ya 😭
  • Blabla
    Blabla Tepki Müstesna's durum ile Ağladım Ağladım.
    Sınav senem olduğu için foruma ara vermek ve girmemek istiyordum. Ama kopamıyordum da. Girmeyi azaltsam da günde en az bir kere girip...
  • Blabla
    Blabla Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Uranyum☢️'s profil yayını ile Beğen Beğen.
    2 haftadır tatilde idim. 2 gün önce bir gireyim dedim hesaba. Keşke hiç girmeseydim. Bu sefere fazla doz aldık. Tatsız bir kaos oldu...
  • Blabla
    Blabla, Uranyum☢️ adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Kaos açlığın bir gecede doydu hadi yine iyisin. Kimlik ifşası dışında hepimizin tenoya verdiği tepki ve bloom desteği görülmeye değerdi.