Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Blabla kullanıcısının son içeriği

1. Blabla

Buralar Harry Potter yasak orman gibi ruveyim 🥺

Buralar Harry Potter yasak orman gibi ruveyim 🥺
  2. Blabla

Ruvey bebeğim😭

Ruvey bebeğim😭
  3. Blabla

Nasılsınız

Özelden yazdimmm
  4. Blabla

Nasılsınız

Hepimiz sen gelmiyon diye ağlıyorduk şimdi nerden başlasam djdjsjjs hoşgeldin bu arada çok özlettin kendini. Görmüşsündür tenebris yüzünden forum bu halde şuan . Birçok kişi gitti
  5. Blabla

Kaos açlığın bir gecede doydu hadi yine iyisin. Kimlik ifşası dışında hepimizin tenoya verdiği...

Kaos açlığın bir gecede doydu hadi yine iyisin. Kimlik ifşası dışında hepimizin tenoya verdiği tepki ve bloom desteği görülmeye değerdi.
  6. Blabla

Savunduğun ero da aynı persona söylemiş olayım uranyumcum tenonun aynisi

Savunduğun ero da aynı persona söylemiş olayım uranyumcum tenonun aynisi
  7. Blabla

Koca paragraf boyunca blooma öfkesinden dolayı kızıyorsun ama tenebrisin yaptığına cahilce deyip...

Koca paragraf boyunca blooma öfkesinden dolayı kızıyorsun ama tenebrisin yaptığına cahilce deyip geciyorsun. Tenonun yaptığı bir suç bu yüzden bloomun yaptıklarını asla onunkiyle kıyaslamaya kalkma. Cumbura da acirdim böyle bir sevgilisi var diye. Bu olaydaki tutumundan sonra anladım ki tencere...
  8. Blabla

Uranyum yine formunda👍

Uranyum yine formunda👍
  9. Blabla

Ya😭😭😭bu kadar sessizlik beni çok üzüyor.

Ya😭😭😭bu kadar sessizlik beni çok üzüyor.
  10. Blabla

Burası biraz fırtına sonrası sessizlik gibi olmuş:/

Burası biraz fırtına sonrası sessizlik gibi olmuş:/
  11. Blabla

Neden Aldatılır?

Karsidaki insan kendinden feda edip bulundukları ilişkiyi ayakta tutar. Bu serolar da madem kızları bu kadar kendime baglayabiliyorum, o zaman istediğim herkesi elde edebilirim deyip aldatır. Bu yaptığı da onu gururlandırır, heyecan hisseder. Çünkü iğrenç bir insandır
  12. Blabla

Vcha Single'larını En Iyiden En Kötüye Sıralayın

Amanii bilmiyordum ben de esprisine yazmıştım çok çok özür 💚
  13. Blabla

Assjsjsjaha

Assjsjsjaha
  14. Blabla

Vcha Single'larını En Iyiden En Kötüye Sıralayın

Dunya yanarken user betul☝