Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Cry for fun (love) kullanıcısının son içeriği

1. Cry for fun (love)

Ceo Baekhyun & Cbx / Kyungsoo Cb

Ay inanılmaz mutluyum sonunda bir üye daha kurtuldu pardon xiumin ve cheni de saymaliyiz şirketin adı o kadar güzel ki çok havalı bir vibe veriyor baek ve cbx adına cook mutluyum 🥰🥰do keşke full album cikarsa buna çok ihtiyacım var
  2. Cry for fun (love)

Haber Exo 2024 Season's Greetings

Hepsi aşırı iyi bakmaktan yoruldum baekin verdigi spoilerdan beridir bekliyordum keşke kai de olsaydı...😮‍💨 smin bu kadar bekletmesi hakkında konuşmak istemiyorum aslında ben bu konuyu acicaktim sabah ama şu siteye fotoğraf koymayı bi türlü öğrenemedim yejekekek senin yapman daha iyi olmuş 😆
  3. Cry for fun (love)

Of keşke kai de olaydı 😭😭

Of keşke kai de olaydı 😭😭
  4. Cry for fun (love)

Ay EXO season greeting ŞAKA MI ?????

Ay EXO season greeting ŞAKA MI ?????
  5. Cry for fun (love)

Haber Kyungsoo × Ji Chang Wook

Ne kadar sevindim anlatamam hem kötü karakteri oynaması hem de ji Changwook daha ne istenebilir smden gerçekten bi üyemiz de olsa kurtulduğumuz bu kadar mı belli olur bu arada ellerine sağlık 😊😍
  6. Cry for fun (love)

Haber Chanyeol'un "Good Enough" Müzik Videosu Yayınlandı!!

Aşırı güzeldi beklentimi fazlasıyla karşıladı loey bey
  7. Cry for fun (love)

YAA CHANYEOL INANILMAZDII çevremde bunu paylaşacak biri olmaması uzucu herneyse şarkı acayip...

YAA CHANYEOL INANILMAZDII çevremde bunu paylaşacak biri olmaması uzucu herneyse şarkı acayip iyiydi dinlemediyseniz dinleyin mutlakaa🥰
  8. Cry for fun (love)

KAI KONSER GELIYORMUSSS😭😭😭 Vr konser olacakmış o nasil online falan mi acaba

KAI KONSER GELIYORMUSSS😭😭😭 Vr konser olacakmış o nasil online falan mi acaba
  9. Cry for fun (love)

Hehee buraya niye bugüne kadar bir şey yazmadım anlamadim neyse sizce bugünkü gelecek chanyeolun...

Hehee buraya niye bugüne kadar bir şey yazmadım anlamadim neyse sizce bugünkü gelecek chanyeolun teaserinda diğer üyeler olucak mii???
  10. Cry for fun (love)

Evet ya nerde ya tam exol tanıdıklarım oldu diyince masadan ayrılıyor dostlar 😭

Evet ya nerde ya tam exol tanıdıklarım oldu diyince masadan ayrılıyor dostlar 😭
  11. Cry for fun (love)

Bugün Yasanan Exosal Olaylar ✍️🏼

Umarım her günümüz böyle geçer bu arada chanyeolun mvsinde üyeleri görmek 🥹🥹 aşırı mutlu oldumm acaba baekin şirketinin adi ne olucak
  12. Cry for fun (love)

Haber Exo'dan Do Kyung-Soo Sm'den Ayrılıyor…

Önce baek sonra sechan şimdi do acaba chen ve xiuminden de mi aynı hareketi gorcez yoksa baekin şirketine mi gececekler🤔
  13. Cry for fun (love)

Kötü nun kötüsünü gördük daha ne olabilir kii 😪😪
  14. Cry for fun (love)

Aay çok güzel abii gerçekten oluyor kurtuluyoz şaka değil demi 🥹
  15. Cry for fun (love)

Harbi mi 1697625558 Aşırı mutlu oldum sm den yavaş yavaş kurtuluyoz şükür yarabbi 🥹🥹