Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

delidensizkız kullanıcısının son içeriği

1. delidensizkız

Herkesin Sevdigi Sizin Sevmediginiz Sesler

Stray kids çocuklarının sesleri çok seviliyor sesleri vb ama ben sevemedim
  2. delidensizkız

Kafası İkiye Ayrılan Adam

Böyle korkunç şeyleri nasıl izleyebiliyorsunuz ben daha izlemeden tüylerim ürperdi
  3. delidensizkız

Dedikodu K-Pop'tan Sıkılmıyor Musunuz?

Kpoptan sıkıldım direk grup vb takip etmiyorum(exo hariç) ama bu sayfayı seviyorum :)
  4. delidensizkız

Gaydir Dediğiniz İdol Var Mı

Bence hiç yok ama evlenmek için de sektör çok katı. İdol olmak çok zordur.
  5. delidensizkız

New Jeans?

Herkesin bayildigi sarkilari bi bana mi güzel gelmedi tek hype boy sevdim gerisi zorlama gibi. Benim müzik zevkim de gayet iyidir ama kpop sorgulatiyor
  6. delidensizkız

Haber Ünlü Markanın Erkeklere Özel Şortu Tartışma Başlattı

konudan bagimsiz adminlere ufak bir rica.. şu üst kisimda anasayfada ara butonu olsa da konu aramasi yapabilsek
  7. delidensizkız

Bizim Anlayamadığımız Queencard

Dil bilmeyince kulaga hos gelebilecek bir sarki ben dinliyorum quuencard diye evde geziyorum uzun zamandir :))
  8. delidensizkız

Çocuk İdollerin C*Nselleştirilmesi

Ya aslinda hic bir idole hicbir yaş araligina bu yapilmamali ama kizlara veriyorlar cirilciplak giysiler kadinsi hareketler salak ve azg.n güruh terbiyesizlesiyor keske bunlarin ayar kumandasi falan olsa
  9. delidensizkız

Forum Görünümü Ve İşleyişi Hakkındaki Güncellemeler Ve Fikirleriniz

Forum çok iyi forum açma fikri de çok iyi olmuş akıl edeninde açanında eline sağlık.
  10. delidensizkız

Fanlarina Sevgilileri Gibi Davranan Idoller

zaten yurtdışı fanlarin (yurtici fanlar bir derece) şu idol benim kocam diye gezmeleri yok mu idollerde aliyorlar gazi gidiyorlar iste. Yaa bak şey gibi jimin benim kocam 😂😂
  11. delidensizkız

Haber [Pann] Dürüst Olmak Gerekirse Kız Gruplarının Şarkıları Su Anda Çok Kötü

Kız gruplari değil sadece kpopta daha güzel bir şarkı cikmiyor bence ben kendimi guzel diye kandirip dinliyorum dinlemeye calisiyorum daha dogrusu
  12. delidensizkız

Lgbt Destekliyor Musunuz

Ben desteklemem saygi duyamam yoklarmiş gibi davranmak en iyisi zaten böyle ters tepki verildiği icin cogaliyorlar gormezden gelmek en iyisi
  13. delidensizkız

Taehyung Olduğu Sanılan Kişi

Bir şey diycem ama neden bu kadar shop mu vb diye araştırıp kafa patlatiyorlar yakisirlar ciksinlar sevgili olup evlensinler onlar insan put değil buda değil. Hemen bi yalanlama cabasina giriliyor gibi bunlar hoş degil
  14. delidensizkız

K-Pop'ta Önemsediğiniz Şeyler

İyi bir şarkı ve şarkicilarin dans performanslarinin iyi olmasi