Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

hai kullanıcısının son içeriği

1. hai

Dedikodu Sm Sanatcılarının 2024 Planları (Sadece Exo )+ Baekhyun'un Tweetleri

arkadaslar olurda konunun cyeolun solosuyla ne alakası var diye düşüneniniz varsa sadece bekleyin ve bakın görün. chinese yeolmaelarin büyüleri yüzünden exonun başına gelmeyen kalmadı ama halledicez 1696798121 buraya engelleme özelliği geldiğinde ilk senin üzerinde deneyeceğim görürsün...
  2. hai

sussana kızımmm kesinlikle her sey. cok guzel olacak sadece yol biraz engebeli ama halledicez cyeolun solosu dünya barışını getirecek
  3. hai

ay napıcaz sanki düşün düşün bi sonu yok bu işin kendi kendimize dert edindiğimizle kalıp oturuyoruz ahahahahqjakka mesela ben 2018den beri chanyeol solo bekliyorum 2018de lise 2ye gidiyodum şu an üni üçüm hala bekliyorum çünkü napıcam yani başka düşünüyorum ya unstanliycez ya da bu yolu düşe...
  4. hai

ahahahacghajıqkashwa ben mezun olana kadar bizim planı bhyun çoktan gerçekleştirebilir
  5. hai

hayırlısı askım ya yaşayıp görücez artık ahhajjsevjajıksa ben exonun geleceği hakkında düşünmekten bi dönem bitkisel hayata girmiştim o eramı atlattım artık sonumuz hayra çıksın deyip geri çekiliyorum ne olursa olsun günün sonunda exo olarak kalıcaz nasılsa bize hiç bi şey olmazzz
  6. hai

bu listelerin her yıl çeyreklerinde 2020den beri cyeolun adı solo debutlayacak olarak muhakkak yazılı oluyor. alt grup gelir mi gelmez mi bu bağlantıyla birlikte düşünülmeli ahahahhwqja
  7. hai

cbx isim ve telif haklarını alabilir onunla ilgili bi kanun çıkmıştı 2013 mü 15 mi öyle bi tarihten sonra debutlayanların isim ve telfin haklarıyla ilgili sanatçının lehine bi kanun çıkartılmıştı sanki yani exo isim hakkını belki alamaz ama......cbx sc falan onlar için sorun yok diye...
  8. hai

ya ben burayı harbiden kullanamıyorum biraz önce kime ne yanıt verdiysem yanlışlıkla hepsini sildim galiba ??? sorun bende arkadaşlar......... x daha konforlu özellikle gizli hesap kullanırken yoksa yerimde duramıyorum sağa sola sallıyorum ama.........
  9. hai

arkadaşlar asıl soru exo alt grup kimlerle olacak??? baeksoo chansoo chanbaek suchan???
  10. hai

@esℓem ders seçimi yapmaya çalışırken üç kilo verdim bizim üni kurtlar sofrası herkes birbirini...

@esℓem ders seçimi yapmaya çalışırken üç kilo verdim bizim üni kurtlar sofrası herkes birbirini avlıyo
  11. hai

merhaba arkadaşlar youtube kanalıma hoş geldiniz ben burayı unutmuşum ama hatırlayınca da fark...

merhaba arkadaşlar youtube kanalıma hoş geldiniz ben burayı unutmuşum ama hatırlayınca da fark ettim ki hala daha kullanmayı bilmiyorum hayat çok zor ve ben biraz yoğun ve yaşlı biriyim. (merak eden varsa sadece biraz. yaşlı biriyim ve meşgul olduğum şey overthinkleyip akademik yetişkin hayatı...
  12. hai

Haber Kyungsoo'nun Expectation Albümü Yayınlandı + Somebody Mv

sabahtan beri albüm bsidelarını sıralamaya çalışıyorum kendi kafamda hala favori seçemedim HEPSİ ÇOK İYİ VE TAM OLARAK BU MEVSİMİN ALBÜMÜ!! çocuklar akşam üzeri hafif esintili bir havada takın kulaklıkları baştan sona albümü dinlerken yürüyüş yapın tam bir zihin boşaltma seansı.. ve mv 😭 😭 😭...
  13. hai

@Betty ahahahaahajsalah bilsem daha erken gelirdim. hiç bi yerde azınlık kalamayız exol bu bi...

@Betty ahahahaahajsalah bilsem daha erken gelirdim. hiç bi yerde azınlık kalamayız exol bu bi takım oyunu(y)(y) 🤪
  14. hai

@erigom AA erigom selam erigom site yorumlarında birbirimize az arka çıkmıyorduk darısı forumun...

@erigom AA erigom selam erigom site yorumlarında birbirimize az arka çıkmıyorduk darısı forumun başına herhalde ahahahchazjasazl
  15. hai

@esℓem siteyi bana öğretene kadar hizmette sınır tanımıyorsun eslem buraya bağımlı olur çıkarsam...

@esℓem siteyi bana öğretene kadar hizmette sınır tanımıyorsun eslem buraya bağımlı olur çıkarsam sorumluluk almak zorunda kalırsın söyleyeyim ahahaahjasbjajksa