Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haney 🍯 kullanıcısının son içeriği

1. Haney 🍯

@Sweet Mimosa hatırlamaz olur muyum hiç O zamanlar bunların yaşanacağını tahmin edemezdik

@Sweet Mimosa hatırlamaz olur muyum hiç O zamanlar bunların yaşanacağını tahmin edemezdik
  2. Haney 🍯

@Sweet Mimosa herkes sildirdi hesabını. Yazdığım konularda, açtığım başlıklarda, profilimde...

@Sweet Mimosa herkes sildirdi hesabını. Yazdığım konularda, açtığım başlıklarda, profilimde onların hesaplarını göremeyeceksem pek anlamı da yok
  3. Haney 🍯

Hesabımı sildirmek çok garip hissettiriyor. 9 aylık hesap. Nice şeyler yaşadım bu hesapla. Ama...

Hesabımı sildirmek çok garip hissettiriyor. 9 aylık hesap. Nice şeyler yaşadım bu hesapla. Ama bakarsın belki bir gün yeni bir başlangıç yaparız
  4. Haney 🍯

Sildirecegim be Mimosa'm, Uranyum'a yazdım 🥲 Artık kalmak istemiyorum buralarda Diğerleri olur...

Sildirecegim be Mimosa'm, Uranyum'a yazdım 🥲 Artık kalmak istemiyorum buralarda Diğerleri olur da gelirse bir gün, ben de gelirim
  5. Haney 🍯

@Taegucci herkes hesaplarını sildiriyor

@Taegucci herkes hesaplarını sildiriyor
  6. Haney 🍯

@tospicyforyourheart offf hem de nasıl 🔥🔥

@tospicyforyourheart offf hem de nasıl 🔥🔥
  7. Haney 🍯

@tospicyforyourheart herkesin instasını alasım geliyor 😭 Instagram hesabın var mı

@tospicyforyourheart herkesin instasını alasım geliyor 😭 Instagram hesabın var mı
  8. Haney 🍯

@nevermindponi tamam özelden yazıyorum

@nevermindponi tamam özelden yazıyorum
  9. Haney 🍯

@Leavemealoneplss tamam özelden yazabilirsin

@Leavemealoneplss tamam özelden yazabilirsin
  10. Haney 🍯

@Leavemealoneplss aslında gitmeyi düşünüyorum ama duruma göre bakacağım. Sosyal medya hesabın...

@Leavemealoneplss aslında gitmeyi düşünüyorum ama duruma göre bakacağım. Sosyal medya hesabın varsa oradan görüşmeye devam edebiliriz
  11. Haney 🍯

Kendinize iyi bakın giden gitmeyen kim varsa. Gerçekten böyle olması çok üzücü. Hiç beklemezdim...

Kendinize iyi bakın giden gitmeyen kim varsa. Gerçekten böyle olması çok üzücü. Hiç beklemezdim yani böyle bir şey olmasını. Sizi çok özleyeceğim 🥺
  12. Haney 🍯

Lee Know, Jeongin ve Seungmin'i beğenmeyen de ne bileyim yani 🙄🙄 [MEDIA]

Lee Know, Jeongin ve Seungmin'i beğenmeyen de ne bileyim yani 🙄🙄
  13. Haney 🍯

@Lili Beth aminnn 😍

@Lili Beth aminnn 😍
  14. Haney 🍯

Doğum günün kutlu olsun Ryujin'im 🥳🥳🥳🎂🎂 [ATTACH]

Doğum günün kutlu olsun Ryujin'im 🥳🥳🥳🎂🎂
  15. Haney 🍯

Bence Yg iflas edip sürünsün ama Baemon onu kurtarsın 😔

Bence Yg iflas edip sürünsün ama Baemon onu kurtarsın 😔